Kezdőoldal » Utazás » Európa » Lisztérzékeny vagyok és...

Babett Bozsoki kérdése:

Lisztérzékeny vagyok és utazást akarok foglalni a travel2wild.com oldalon, ahol ilyet kínálnak. Szerintetek megbízható cég? Nem találtam róluk semmit a neten.

Figyelt kérdés
Lisztérzékeny vagyok és szeptemberre szeretnénk utazást foglalni. Már régóta probléma ez nekem amikor utazási helyszínt keresek mindig figyelembe kell vennem, hogy tudok-e normálisan étkezni. Idén rátaláltam a travel2wild.com-ra, ahol ha jól láton lisztérzékenyeknek is szerveznek utakat. Az oldal maga nagyon szép, az útjaik izgalmasnak tűnnek egészen megjött a kedvem nemzeti parkba utazni. A baj: nem találtam róluk semmit sem a neten, szerintem egy induló cég lehet, vagy átverés. Megbízhatok szerintetek bennük, foglaljam le az utazást? A PayPal elvileg biztonságos, visszafizeti a pénzem, ha valami rosszul sül el.

#utazás #lisztérzékenység #lisztérzékeny utazás #utazás foglalás #nemzeti park utazás
2013. ápr. 21. 15:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!