Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyenek az árak, emberek,...

Milyenek az árak, emberek, szállások Mallorcán?

Figyelt kérdés
2008. jún. 14. 18:57
 1/3 anonim válasza:
100%
Én tavaly voltam.Nincs drágaság az emberek is normálisak(a németeket jobb kerülni ők ha isznak hajnalig buliznak a szállodákban) A szállás jó, ahol mi voltunk tiszta is takarítják rendesen.
2008. jún. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Melyik irodával voltatok?
2008. jún. 14. 19:17
 3/3 anonim válasza:
100%
Én évek óta Mallorcára járok nyaralni. Először is leszögezném, hogy a sziget hasonló kül- és belcsínnyel rendelkezik, mint Ibiza: fiataloknak "készült", ami annyit tesz, hogy késő délutántól hajnalig megy az önfeledt bulizás a sétányokon, a szórakozóhelyeken, és minden partyzásra alkalmas vagy alkalmatlan helyen. Mégis úgy vélem, hogy a pihenni vágyók és a bulira éhes ifjúság jól megférnek egymás mellett, mindkét fél tolerálja egymást. A helyiek nagyon közvetlenek, segítőkészek. Ugynaez mondható el a turizmusban dolgozó vendégmunkásokról is. Soha nem vágnák át az ember fejét (gyakran még a borravalót is visszahozzák), az árak "európaiaik", egy vacsora kb. annyiba kerül, mint idehaza. A szállások tiszták, kulturáltak, nem hiába lett pár éve az év szállodalánca a Sol Hotels (minden harmadik szálloda ehhez a franchise hálózathoz tartozik)! És ha már Mallorca, akkor mindenképpen Magalluf, gyönyörűséges! Remélem, hogy tudtam segíteni!
2009. jan. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!