Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen meglepetés érheti egy...

Milyen meglepetés érheti egy magyarországon élőt egy Nyugat-Európai város megtekintése során?

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy ha van valami más az infrastruktúrában,vagy a városokban esetleg az emberekben,vagy kultúrsokk.
2013. ápr. 28. 20:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi, habár azért vigyázzni kell, úgy hallottam Parizsnak, Londonnak vannak getto negyedei, de pl németországban talán berlinben vannak rosszabb negyed, de máshol nem.
2013. ápr. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Engem a legjobban a zebráknál lévő kattogó riasztott meg:)

Hogyha ott leszel megérted.


Egyébként segítőkészek az emberek. Pl Finnországban amikor stoppoltunk a fővárosban, pont egy olyan autóst fogtunk ki, aki tanulta a magyar nyelvet. Gondolj bele mekkora meglepetés volt neki és nekünk is..

2013. ápr. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Attól függ,hova mész.Alap,hogy szabálykövetőbbek.
2013. ápr. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 acelsziv ***** válasza:
Londonban, ha nem a zebrán, hanem tahó módon az úton akarsz átmenni úgy csapnak el, hogy csak úgy csattan. Persze ők nincsenek szokva a tahókhoz.
2013. ápr. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Apukám kamionsofőr. Nincs ország EU-ban, ahol még nem járt volna. Azt mondja, részletek mások a lényeg mindenhol ugyanaz.
2013. ápr. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az, hogy tőlünk nyugatabbra az emberek nem űznek sportot a szabályok megszegéséből. Kaphatsz kultúrsokkot, attól, hogy van olyan hely, ahol betartják a szabályokat, és ebbe senki nem betegszik bele, mert természetes. Pl. Szemetelés, közlekedés, belépőjegyek megvásárlása ahová szükséges stb.
2013. ápr. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 lencsefőzelék ***** válasza:
100%

Úgy látom, a helyesírás nem az erősséged, úgyhogy segítek. A kérdésed helyesen: Milyen meglepetés érhet egy Magyarországon élőt egy nyugat-európai város megtekintése során?

Egyébként nekem az tűnt fel, hogy már akkor megállnak az autósok a zebránál, mikor a gyalogos éppen csak a zebra felé pillant, de méterekre van tőle (főleg Ausztriában, Svájcban, Németországban).

2013. ápr. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem az volt csak meglepő pl. Spanyolországban, hogy tényleg nagyon fejlett, sokkal tisztábbak a városok, mint pl. Budapest. Persze, ennek nem kellett volna meglepőnek lennie, mivel ez köztudott, de azért ott lenni mégiscsak más volt. Meg lehet, hogy azért is fura volt, mert halljuk a híreket, hogy Spanyolország mennyire eladósodott, mekkora a munkanélküliség stb,. ehhez képest még mindig magasabb életszínvonalon élnek, mint mi.
2013. máj. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
sokkot inkább akkor kapsz ha haza kell jönni :)
2013. máj. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!