Kezdőoldal » Utazás » Európa » Diákként, hogy lehet minél...

Diákként, hogy lehet minél rövidebb idő alatt, minél olcsóbban bejárni Európa nagyvárosait?

Figyelt kérdés

A suliból 3-an kitaláltuk, hogy elmegyünk a nyáron egy európai útra, de nem tudjuk, hogy hogy jöhetnénk ki belőle a legjobban, mert egy kész vagyonnak tűnik az út.

Válaszaitokat előre is köszönöm


2013. máj. 23. 17:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Én Ausztriát jártam be a Sommertickettel, a többiről nem tudok nyilatkozni.
2013. máj. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit értesz Európa alatt. Ha kelet-délkelet felé, vagy a Baltikumba indultok (pl.: Szófia, Isztambul, Athén, Kijev) stb., akkor elég olcsón is ki lehet jönni, de persze minden realtív, kérdés, hogy mennyi pénzetek van rá.
2013. máj. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
minnél olcsóbban akarunk kijönni belőle.
2013. máj. 23. 17:53
 4/9 anonim ***** válasza:

Szófia, Isztambul, Athén mint Baltikum?? Nem inkább Balkán?


Egyébként még akkor is több százezer ft-os nagyságrendben gondolkodjatok, ha tényleg a legköltséghatékonyabb módon utaztok, mert ahhoz, hogy bejárjátok Európát (vagy egy részét) az több hét, és az utazás + szállás mellett a kajára, belépőkre, költőpénzre is gondolni kell. Ha ügyesek vagytok 200-300 ezerből sztem ki lehet jönni, ami ha azt nézzük nem sok pénz, ahhoz képest, hogy más ennyit költ egy nyaralásra, és csak egy helyre megy. Gondosan meg kell tervezni az útvonalat, hova mivel juttok el, és valóban ha kelet felé mentek az jóval olcsóbb, és sztem izgalmasabb is.

2013. máj. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A "VAGY" szó jelentésével tisztában vagy? Szófia, Isztambul stb. VAGY Baltikum...
2013. máj. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ó, bocsi, most látom, hogy rossz sorrendben írtam a városokat, azok a dél-délkeleti irányhoz tartoztak. Bocsi, tényleg, fáradt vagyok, úgy látszik.
2013. máj. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ne offolj!
2013. máj. 23. 18:26
 8/9 anonim ***** válasza:
Minél olcsóbban stoppolással :)
2013. máj. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Biciklizzetek plusz sátor. Úgy olcsón sok helyre eljuthattok. Nézzetek utána melyik országban legális a vadkemping, ott használjátok ki akár ezt a lehetőséget is. Vigyázz, mert van ahol tilos, és keményen büntetnek, szóval készüljetek előre. De rendes kemping sem túl drága többnyire. Főleg nyugaton éri meg kempingezni. Keleten, beleértve hazánkat is nem sok értelme van olcsóság szempontjából, mert a kempinggel kb. hasonló árban normális szállás is található.


Ha nem lenne feltétel, hogy most rögtön nyáron és sok helyre, akkor javasolnám az olcsó fapados repülőket is, de nyáron drágábbak a jegyek, meg így, hogy sok helyre akartok menni ez kevésbé opció.

2013. máj. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!