Kezdőoldal » Utazás » Európa » Zakynthos! Ti melyik hónapban...

Zakynthos! Ti melyik hónapban voltatok? Mikor menjünk?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Zakynthost szemeltük ki nászútra! :) Azt szeretném tőletek megtudni, hogy melyik hónapban érdemes menni, mikor van a legjobb idő? Mikor legmelegebb a hőmérséklet és a tengervíz?

Szeretném megtudni, ki mikor járt arra, és tapasztalatokat az időjárásról! Előre is köszönök minden választ! :)



2013. máj. 2. 11:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szeptember elején voltunk.

Nagyon meleg volt,a tenger is vagy 30 fok.

Nagyon szép hely,bár nem olcsó:(

2013. máj. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szeptember közepén voltunk. Nagyon jó idő van még akkor is. 1 hét alatt 1 alkalommal borult be az idő, akkor is szerencsére csak estére. A víz tökéletes!

Mikor lesz az esküvőtök?

2013. máj. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Fúúú, a szeptember szerintem már kicsit késő :) Májusban lesz egyébként. Jövőre ;) Május végén lesz, és május legvége, 28-29 körül indulnánk, legfeljebb június eleje. Ha szinte közvetlen szeretnénk menni az esküvő után. Ami nagyon jó lenne, de igazából ki lehet tolni július, augusztusra is, de a szeptember már nem jó... :)


Köszönöm az eddigi válaszokat azért! Ha van valaki, aki fent említett hónapokban volt Zakynthos-on, az kérem írja meg!

(Ha valaki csak hónapok múlva veszi észre ezt a posztot, az is írjon nyugodtan, ugyanis mindig nézem és válaszolok is, ha jön válasz! :))

2013. máj. 3. 10:31
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Májustol jol ido van. Ha juliusban vagy augusztusba mentek drágább mert foszezon.
2013. máj. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Május végén, június legelején nem nagyon fogsz tudni egyszerűen eljutni Zak-ra. Pl a wizzair az idén június 20tól indít csak gépeket oda, más utazási irodák se nagyon indulnak korábban. Ha görög szigetet szeretnél, akkor mindenképpen így fogtok járni. Esetleg más hely? Van még időtök ezek szerint válogatni.
2013. máj. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt tudom Neked,hogy nyár elején a tenger hűvösebb,tehát a nyári szezonban májusban még hidegebb a tenger,szeptember elejére a legmelegebb.

Amúgy a hőmérséklet biztosan jó,egész nyáron.

2013. máj. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

4-es válaszolónak:

Köszi! Hát igen, ezzel tisztában vagyok... :)


5-ös válaszolónak:

Semmi gond, ugyanis mi Angliából fogunk indulni... :))) Egyébként igen, szerintem valami görög szigetet szeretnénk, és Zaky tűnik a legígéretesebbnek nekünk, a mi látáspontunk alapján, nekünk a gyönyörű tengerpartok és természeti kincsek élveznek előnyt mindent választásnál. Voltam már Krétán a szigetek közül, az nekem annyira nem volt nagy durranás.


6-os válaszolónak:

Igen, ez biztos igaz. Lehet, hogy mégsem esküvő után megyünk rögtön, pedig az lenne nekem a tuti :) De már egyre jobban húzom afelé, hogy inkább később kellene menni, augusztus körül :)


Várom a további tapasztalatokat, tanácsokat!

És köszönöm az eddigieket!

2013. máj. 4. 10:34
 8/11 anonim válasza:
85%
Szia! Mi is Zakynthosra készülünk, de egy-két aggasztó információt hallottam. Az egyik komment, amin teljesen kiborultam, azt megosztom veled, hogy oda tényleg ne menjetek... Egy ilyen csodás nászútnak tökéletesnek kell lenni. A kérdéses hely, Zakynthos, Argassi, Paradise apartman. És íme a komment. A hely szép. A körülmények azonban nagyon rosszak. Az első sokként a rengetek élő és döglött patkány látványa hatott, ami talán azért volt, mert az apartman egy rendezetlen terület szélén helyezkedett el. Az egyik oldalon közvetlen szomszédságban állattartás folyt, éjjel a kecske sírt, hajnalban a kakas kukorékolt. A másik oldalon buszvégállomás, buszforduló volt és kukák, ami miatt a levegő minősége romlott, a komfort érzetünket rontotta és nyugodt pihenés nem volt lehetséges. A medence korlátja mozgott, ami csupán azért volt nagy probléma, mert nagyon csúszott a padlózata, csak beesni lehetett a medencébe. Az idegenvezető tájékoztatása szerint az ablakokat nyitva hagyni éjjel nem szerencsés a rossz közbiztonság miatt, ezért klímát kértünk, de az meg nem működött rendesen, vagy nagyon fagyasztott, ami miatt meg is fáztunk, vagy nem ért semmit.
2013. máj. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

5.vagyok: Angliáról nem volt szó :) sajnos ma Mo-ról néha csak igen körülményesen utazhatsz oda, ahová és amikor szeretnél.

Ha szállást kerestek, pláne ha nászút. Zak nem egy nagy sziget, érdemes végignézni itthonról a településeket. Van itt egy fórum, egy csomó szállásról találhatsz véleményt: [link]

A másik, hogy nem érdemes a színvonalon spórolni. Az hogy, félpanzió vagy önellátás, az már egyéni igény kérdése. Mi fp-val voltunk, tökéletes volt, jó kis görögös konyhát vittek a hotelban, a közelben meg volt egy isteni taverna a tengerparton. Jajj de jó is volt :)

2013. máj. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%

Mi augusztus elején voltunk, az idő nagyon szép volt, végig sütött a nap, a tenger pedig jó meleg volt.

Tavaly utaztunk oda, és mindenkinek nagyon tetszett, nagyon szép hely!

2013. máj. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!