Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mit ajánlotok, hol a legolcsób...

Mit ajánlotok, hol a legolcsóbb a szállás, és hol tudjuk leghasznosabban eltölteni az időt?

Figyelt kérdés
"Nyertünk" két repülőjegyet, így férjemmel utazunk. Választhatunk az uticélközött: Róma, Párizs, London, Dublin, Liszabon, Athén, Prága, plusz még 15 város. Legvonzóbb Róma, illetve London lenne, de hogy tudnánk szállást foglalni? London nagyon drága, igaz? Esetleg van ötletetek ezzel kapcsolatban? Illetve, hogy hol tudok szállás után nézni?
2009. okt. 6. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
39%
Ott ülsz a net előtt, nézd végig a városokat. Nem tudom milyen igényeitek vannak, de nincs olyan szállás, ami nem lenne fent a neten. Keresgéljetek. Minden városban találtok olcsó szállást is, ha nincsenek nagy igényeitek.
2009. okt. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%

Londonban találsz olcsón szállást (Wembley stadionnál van egy nagyon jó angol pub, igényes szobákkal, tényleg nagyon olcsón (talán 20 font egy éjszakára / fő).

De Londonban közlekedni kell, az sem egy "olcsó" dolog.


Én Párizsba repülnék, ha még nem voltatok ott. Baráti árak, szép környezet.

2009. okt. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%

Párizsban (illetve a külvárosokban) vannak Formule 1 szállodák. Minél messzebb van a városközponttól, illetve Párizstól annál olcsóbb.

[link]

2009. okt. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
84%

Mi két hét múlva megyünk Londonba,a szervezésnél erről az oldalról indultam el: www.londonkalauz.hu

Mindenről találsz itt információt: látnivalók, közlekedés, szállás stb.

A szállást a www.booking.com oldalon, interneten keresztül foglaltam le. Ezenkívül még a www.hrs.de oldalt tudom ajánlani, itt is nagyon sok szállás lehetőség van.

Hát igen, London elég drága. 1 font most kb. 300 forint. Mi csak 3 napra megyünk, egy kicsit számolgattam, és csak a közlekedésünk kb. 40 font lesz. A belépők a nevezetességekbe a mi pénztárcánkhoz képest szintén drágák. Több múzeum pl. a British múzeum is viszont ingyen látogatható.

2009. okt. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!