Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szerbiából Magyarországra...

Szerbiából Magyarországra magánszemélyként 10 doboz energiaitalt áthozhatok? Esetleg egy tálcával (24 db)? Kerékpárral, hátizsákon utaznék, tehát az nem megoldás, hogy elrejtem a csomagtartóban.

Figyelt kérdés

2013. jún. 9. 11:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan hozhatsz egy tálcával, ha elbírod.


Mint nem-alkoholos ital, nincs konkrét literszám, hogy mennyi hozható be, egyedül az átfogó 300EUR értékhatárnak és a kizárólag saját/családi felhasználásra szánt termék kitételnek kell megfelelni.


Szerintem akár kettővel is hozhatsz, kimagyarázható, bár abba már lehet belekötne egy vámos, ha rossz napja van, hogy eladni hozod.

2013. jún. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 dev dam ***** válasza:
79%
Milyen energia ital van Szerbiába ?
2013. jún. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Válasz #1-re: Köszönöm a hozzászólást, nem hiszem, hogy egy tálcánál többet el tudnék vinni. Saját fogyasztásra lenne.


Válasz #2-re: A Magyarországon forgalmazott italok koffeintartalmát lecsökkentették ill. kivonták belőle a taurint. Nem vagyok rendszeres fogyasztó, de a munkám és a tanulmányaim miatt időnként szükségem lenne rendes cuccra.

[link]

Az Ultra energy dobozán látszik, hogy fel van tüntetve a taurintartalom.

2013. jún. 10. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!