Kezdőoldal » Utazás » Európa » Londonban készülök munkát...

Londonban készülök munkát vállalni. Érdekelne, hogy milyen lehetőségeim lesznek. USA-beli tapasztalatom van. Valakinek véleménye?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, és 1,5 évig dolgoztam az Egyesült Államokban. Onnan családi okok miatt kellett eljönnöm, és most Londonba tervezem a kimenetelt. (közelebb is van, olcsóbb is a hazajutás)

Floridában többféle munkát is végeztem, kezdtem a tipikus sz*r munkákkal, de pár hónap után egy 4*-os hotel adminisztratív munkakörébe sikerült felküzdeni magam. Sajnos a hirtelen távozásom miatt az ajánlólevél esélytelen, zokon vette a főnökség, pedig előtte nagyon jó viszonyban voltunk.

az angolom elég jó, bár a brit kiejtés miatt azért idő kell, hogy megszokjam az ottani angolt.

Amúgy egy sima érettségim van, középfokú nyelvvizsgám, ecdl, ilyesmik, de tudom, hogy a papír nem sokat számít Angliában.

Van kb 5000 font tőkém, tehát az elindulással nincs probléma. Kezdetben gondolom újra alulról kell kezdeni, és szándékomban is áll elvállalni bármilyen munkát, nem akarom felélni a tartalékomat. (nem büdös a munka, az USA-ban gyakran 14-16 órákat dolgoztam, néha 6-7 napokat hetente)

Szerintetek van rá lehetőség, hogy idővel előrelépjek, és ne minimálbérből kelljen éldegélni Londonban?



2013. jún. 12. 10:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Tudom regi a kerdesed, de ha nem tetted, dobd meg a regi fonoksegedet floridaban, milyen ajanlolevelet hajlandoak adni neked. Kerdezni nem faj, es azota vszinu mar nem annyira duhosek.


Nemetorszagban JOGOD van ajanlolevelhez aminek a tartalmarol te alkudozol, persze ez meg csak lehetoseg hogy kialj magadert, de akkor is.

2013. szept. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!