Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hosszabb buszos utakon szokott...

Hosszabb buszos utakon szokott wc lenni a buszon? Görögország. És Apollon travel, hátha valaki pont velük utazott már.

Figyelt kérdés

2013. júl. 7. 23:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Igen, de nem nagy élmény...
2013. júl. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Igen szokott, de a legtöbbször eleve kérik az utasokat, hogy a nagydolgát lehet9leg ne ott végezze.

Altalában vannak pihenők (vagy egy biztosan kell legyen), és olyankor lehet ott wc-re menni (benzinkút, akármi). Kérdezz rá náluk, hogy lelkiekben úgy készülj...

2013. júl. 8. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Igen, csak épp sokszor bezárják...

Görögországban voltunk mi is, jó sok éve így, de azt már nem tudom sajnos, hogy milyen irodával. Azóta csak egyéni utakat szervezek magamnak...

2013. júl. 8. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

A prospektusban még fullosként hirdetik a buszt, amin persze wc is van.

Régebben többször is utaztam busszal, de kivétel nélkül, mindig bezárták, és csak a parkoló wc-ket lehet használni.


Azt mondják, hogy megállnak majd fél órára egy benzinkúton.

Az biztos, hogy éppen akkor lesz ott még 5-6 másik busz is,

és 40ezer ember lökdösődik majd főleg a női wc előtt.

Már kiabálnak, hogy letelt a fél óra és indulna a buszod, de még mindig kb 100 méterre vagy, a megkönnyebbülésed színterétől...


Na ezek miatt sem utazom soha többé buszos társasútra.

2013. júl. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
50%
Mi ráadásul kb. 6-7 óránként álltunk meg (könyörgésre) az előírt 4 helyett...
2013. júl. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló tapasztalataim vannak, mint a 4-esnek. Ha fontos neked a wc akkor inkább autó, vonat vagy repülő. Hiába van ugyanis wc nem mindig engedik használni.
2013. júl. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

A miénken speciel nem volt wc. Oda fele még kilehetett bírni, többször megálltunk viszont a haza fele az rémálom volt kb 3-szor álltunk meg.

Nem vagyok az a pisilős úgymond, de ez már nekem is sok volt.

Szóval biztos, ami biztos alapon inkább igyál kevesebbet az úton.

2013. júl. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 yakumo18 ***** válasza:
Apollon travellal kapcsolatos érdekes információk engem is érdekelnének, idén velük megyünk majd mi is görögbe kirándulni.
2013. júl. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy én bírom jól a gyűrődést de nekem soha semmi problémám nem volt a buszos utazásokon, pedig tizen-huszon éves koromban Európa szinte összes országába elutaztam busszal. 4-5 óránként mindig megálltunk, annyit lazán kibírok pisilés nélkül, persze odafigyelek hogy ne igyam literszámra a folyadékot utazás alatt. Amikor megálltunk mindig siettem a wc felé hogy ne legyen akkora sor, ha mégis reménytelen volt a helyzet akkor volt hogy belógtam a férfi wc-be, mert ott sosem volt sor. Egy férfi utastársamat megkértem hogy nézze az ajtót amíg kb egy perc alatt elintéztem a dolgomat. Ha autóval mész akkor annak csak annyi előnye van hogy akkor állsz meg amikor akarsz, de attól a wc még ugyanúgy nem lesz tisztább és általában akkor is kell sorban állni.

A wc-t a buszon nem használta általában senki, nem volt rá szükség. Egyébként meg a tervezett megállásokon kívül is megáll a busz ha szólsz a sofőrnek hogy halaszthatatlan dolgod van.

2013. júl. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Általában van, bár én is utaztam már párszor busszal (még Spanyolországba is), és mindig zárva volt, kivétel nélkül.

Szerintem ki lehet bírni, csak annyi, hogy nem kell 3-4 liter vizet, üdítőt ledönteni...

Én eddig akárhányszor voltam, mindig megálltak olyan időközönként, sőt általában gyakrabban, mint mondták. (olyan 3 óránként, a 4 helyett, de volt, hogy 2 óra után álltak meg. Egyetlen egy megállónál volt olyan (talán Francia és Spanyolország határán, hogy 6 órát ültünk fenn a buszon egyfolytában)

2013. júl. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!