Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hosszabb buszos utakon szokott...

Hosszabb buszos utakon szokott wc lenni a buszon? Görögország. És Apollon travel, hátha valaki pont velük utazott már.

Figyelt kérdés

2013. júl. 7. 23:55
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Csak azért aggódom, mert keringési problémáim vannak, stb és elég sok folyadékot kellene innom az úton, viszont akkor elég sokat kell majd futkoznom :D Ezért jó lenne, ha lehetne használni. De majd kiderül nemsokára, hogy lesz e vagy sem.
2013. júl. 11. 20:39
 12/22 anonim ***** válasza:
70%

Cége válogatja. Általában az ilyen nyári buszos utaknál az szokott lenni az első, hogy elnézést kérünk, a légkondi nem működik. Utána jön csak a WC.


Én kb. 20 éves koromban megfogadtam, hogy busszal fél óránál hosszabb útra soha többet. Számíts olyan finomságokra is, hogy már az első 10 percben előkerülnek a finom fűszeres sült csirkés szendvicsek az utastérben.

2013. júl. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Az nem zavar :D tudok alkalmazkodni, ha használható lesz a wc akkor én már boldog leszek. Na jó azért a légkondi is jó lenne ha működne, de erről az utazási irodáról elég jókat hallottam.
2013. júl. 12. 00:50
 14/22 anonim ***** válasza:
58%
Na az ilyen kényeskedők mint az utolsó inkább menjenek kocsival, mert az ilyenekkel csak a baj van a buszon.
2013. júl. 12. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
20%

Kényeskedő???


Általában az ilyen "nyomorgós" utakra, nem a felső 10ezer utazik!!

Normális ember meg nem autóbuszozik 2-2 napig összezárva egy ilyen igen vegyes társasággal.

Amikor mi voltunk pl., még jó néhány "színesszoknyás" is mulatozott útközben az ő uraikkal, no meg a purdékat sem hagyták otthon.

Tudod ki menjen még egyszer??!


No WC.

No Légkondi

No IQ

2013. júl. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
45%

Te azzal kérkedsz hogy a felső tíz ezerből való vagy? Akkor te lehetsz a nagy iq betyár...

Én nem vagyok a felső tíz ezer tagja, ezt nem is szégyellem, de nem is vagyok koldus, útszéli cigány. Megtehettük volna mi is sokszor hogy autóval megyünk, de vagy nagyobb társasággal utaztunk, vagy nem akartunk annyit magunk vezetni. Nem esett le a karikagyűrű az ujjunkról mert busszal mentünk, a távolsági busz nem disznószállító, ugyanolyan emberek utaznak rajta mint te vagy én, csak nem hordják úgy fenn az orrukat. Én akárhányszor utaztam buszon egy-két kivételtől eltekintve teljesen normális, jól szituált emberek ültek rajta, nem pedig koldusok, mélyszegények, hajléktalanok.

2013. júl. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
26%

11:30


No IQ !!

2013. júl. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de most ezzel engem kérdezőt is szidsz szóvaél köszi :D Szerintem 23 évesen (anyagi helyzettől függetlenül) ez egy nagy dolog az embernek. Utaztam már repülővel nyaralni, autóval is voltam, de a párommal ketten mennék és nem hinném hogy megéri autózgatni Görögországba, főleg úgy, hogy mgé sosem jártunk arra, ettől szerintem nem vagyunk kevesebbek :D Mindenki ki kell próbálni.. De lehetőleg ne itt menjen a hülyeség, mert én egy egyszerű kérdést tettem fel, arról, hogy van e wc... Ne ragozzuk.
2013. júl. 12. 13:07
 19/22 anonim ***** válasza:
60%
Kedves kérdező! Szerintem sincs értelme ragozni, h*lyékkel nem lehet vitatkozni, meg nem is érdemes. Úgy tűnik Hetedhét ország királykisasszonya nem ereszkedik le a pór nép közé és megveti a busszal utazó csőcseléket.:D Csak szegény nem tudja milyen röhejes amit előad...
2013. júl. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
69%

A 15-ös választ én is kikérem magamnak.

Nem mondom, hogy milliomosok vagyunk, de az átlagnál bőven jobban élünk.

Mi pl azért utazunk busszal, mert senki sem akar közülünk 1500-2000 km-t levezetni (a sofőrnek az sokkal fárasztóbb, mint a pár órával hosszabb autóbuszos utat kibírni), illetve van aki (szintén közülünk) fél a repüléstől...

És ahogy írták előttem, eddig pár kivétellel mindenki tudott normálisan viselkedni. Annyiszor utaztunk már busszal, hogy nem hinném, hogy ez csak szimplán szerencse lenne.

Jobb is, hogy nem mész busszal, az ilyeneket, mint te, ott utálják, aztán emlegetik otthon a családtagjaiknak, hogy mekkora idiótához volt szerencséjük.

2013. júl. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!