Kezdőoldal » Utazás » Európa » S Ü R G Ő S! Valaki segítene,...

S Ü R G Ő S! Valaki segítene, aki "jártas" a repülésben? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
A héten repülök haza Zürichből Magyarországra és a bőröndömben található kis cetlin ez áll: Name, Address, City, State. Ezeknek mind tudom a jelentését, de teljesen bekavarodtam. Valaki leírná légyszíves, hogy hogy címezzem meg a bőröndömet? Előre is köszönöm.
2013. júl. 8. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi ebben a sürgős? Bocsánat, de lényegében senki nem nézi, hogy van megcímezve.

Légy egyértelmű a name legyen a neved, magyar sorrendben is jó lesz, de írhatod fordítva is. Tehát: ha Tóth Ilona vagy akkor így is írhatod, de lehet Ilona Tóth is.

Addres: Cím az utca házszám, esetleg az ajtószám. pl. Kocsi utca 7. fsz. 1

City: város: Budapest, Hungary én így írnám még ha csak a várost kérdezi. A State helyét pedig kihagynám.

2013. júl. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Tudom én is, hogy normál esetben nem is kell megcímezni, csak a biztonság kedvéért szeretném...ha esetleg véletlenül elveszne.

Köszönöm szépen a segítségedet! :)

2013. júl. 8. 11:41
 3/6 anonim ***** válasza:
No para nem lesz gond :) Ha elveszik a reptéren nem is ez alapján fogják azonosítani. Plusz elég ha nagyjából jól csinálod, a név jó helyen legyen a címet meg kibogozzák ha arra kerül a sor.
2013. júl. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy hogy írod, csak az legyen rajta hogy Hungary. Ha elveszik ide fogják küldeni és majd itt Magyarországon a magyar neved és magyar írásmodú címed alapján fognak kiértesíteni. Svájcban senki nem fog azzal foglalkozni hogy hívnak és hogy te apetőfi utcában laksz, a lényeg hogy a csomagnak magyarországra kell jönni.
2013. júl. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez miért sürgős?? Tök mindegy mit írsz rá. Ráírhatsz segítségként bármit, de igazából elvileg lesz rajta papír amivel a reptéren megjelölik hova megy a csomag. Nem a te irományod alapján küldik ide vagy oda.
2013. júl. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha elveszne, akkor még az érkezési reptéren vetess fel jegyzőkönyvet. Ott kérdezni fogják a színét, méretét, típusát, (ezeket jegyezd meg!) stbstb, meg az itthoni címedet, ahová küldeni tudják, ilyeneket. Amúgy én sose címzem meg.
2013. júl. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!