Kezdőoldal » Utazás » Európa » Írországról valaki valamit?

Írországról valaki valamit?

Figyelt kérdés
Most költözünk ki, augusztustól már ottani suliba járok, és már úgy érzem mindent tudok, de azért jó lenne, hogyha írnátok, hogy milyen ott kinn. Nem Észak-Írország, és római katolikus iskolába fogok járni.

2013. júl. 23. 14:33
 1/1 anonim válasza:
100%
a barátom egy évig élt kint, Dublinban, én havonta látogattam és az alapján amit én tapasztaltam imádtam. Az emberek nagyon kedvesek odafigyelnek egymásra, imádnak bulizni és írekhez méltóan inni is azért :) A lakás bérlés gondolom tapasztaltad, hogy nem két forint, de ha ketten vagy többen vagytok és találsz bármilyen munkát , szerintem nem nehéz fennmaradni. Az idő javarészt borús persze vannak napsütéses időszakok , de esernyő mindig legyen bekészítve mert szó szerint néha a semmiből jönnek elő az óriási esőfelhők.Hó gyakorlatilag soha nem esik a tél viszont a szél miatt nagyon hideg . Sok a külföldi de ennek ellenére én azt láttam, hogy könnyen él mindenki egymás mellett, az írek befogadóak. Remélem kicsit tudtam segíteni.
2013. júl. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!