Kezdőoldal » Utazás » Európa » Októberben utaznék egyedül...

Mesi1985 kérdése:

Októberben utaznék egyedül Ciprusra. Melyik részére érdemes menni, hogy még fürödni és napozni is tudjak? Milyenek az árak? Légyszíves osszátok meg a tapasztalataitokat!

Figyelt kérdés

2013. aug. 3. 18:37
 1/8 Softness válasza:
nyaralni, szerinten Paphos. Árban mire vagy kíváncsi?
2013. aug. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy Ryanair-es Paphos engem is izgat, de nem tudom érdemes-e elmenni egy hosszú hétvégére.
2013. aug. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Softness válasza:
Ezt csak te tudod felmérni hogy neked megéri-e.
2013. aug. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
étteremben olcsóbb e enni vagy fizessek be félpanzióra?vagy vegyek boltban meg mindenféle kaját és ne hoteleket nézek hanem legyek önellátó egy kisebb apartmanban?Valaki volt már ott egyedül Cipruson?Mennyit számítanak fel ha egyedül érkezem a hotelbe?
2013. aug. 4. 07:42
 5/8 Softness válasza:
Olcsóbb ha nézel valami apartmant, és megveszed a kaját. A hotel 80-150 euro/ éjszaka reggelivel, de mondjuk apartmant nem tudom adnak-e 1-2 napra, szerintem csak 1-2 hétre.
2013. aug. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
1 hétre mennék, csak kérdés 1 egyedül meg tudod e szállni egy apartmanban? szállok mennyit számítanak fel, ha egyedül szállsz meg a hotelben?
2013. aug. 5. 08:03
 7/8 Softness válasza:
Én nem értem miért lenne probléma ez, még sosem halottam ilyet
2013. aug. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Softness válasza:

[link]


Nézz körül itt

2013. aug. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!