Kezdőoldal » Utazás » Európa » Októberben milyen idő van...

Mesi1985 kérdése:

Októberben milyen idő van Töröko. -ban? Melyik az a rész ahol még lehet fürdeni és napozni? Egyedül nőként merjek neki vágni Törökországnak? Hova érdemes menni, hogy közel is legyenek a látni valók (gyalog vagy busszal is könnyen oda lehessen jutni)?

Figyelt kérdés

2013. aug. 9. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Az október elég változó. Pl. tavaly előtt június elejéig volt eső, utána 35-38 fok, aztán szeptember közepén megjött megint az eső, és az október olyan 28-30 fok körül volt.


Tavaly májusban kezdődött az aszály, és októberig tartott. A július-augusztus 38-40 fokos volt, és az október olyan 32-33.


Idén enyhébb a nyár. Az október talán az idén enyhébb lesz.


Egyedül NEHOGY idemerj jönni!!! De még női társasággal sem! Legalább 1-2 férfi legyen veletek. Ne kockáztasd meg a "csak nem lesz semmi baj" című hozzáállást!

2013. aug. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ennyire veszélyes lenne egyedül nőként elutazni októberben Törökországba?
2013. aug. 11. 22:18
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen. A nem-vallásos török férfiak nagyon provokatívak a nyugati turista nőkkel, ha nincs velük férfi.

És akkor az még a jobbik eset, ha csak provokatívak...

2013. aug. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szerintem emiatt nem kell azért annyira aggódni, én jó pár éve, alig 20 évesen, egyedül mentem ki Tunéziába és semmi bajom nem lett. pedig ott is próbálkoztak a pasik, és meg is lepődtem, mert senki nem szólt erről előre, de azért lehet kezelni a dolgot.

mi is épp október közepe táján készülnénk Törökországba, remélem jó idő lesz

2013. aug. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves #4, nem azt mondom, hogy minden nővel megesik, de nagy arányban.

Én nem 1-2 nyaralás alapján írtam le a véleményem, hanem én itt élek, és látom, hallom, olvasom a híreket.

2013. aug. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
És ti hol foglaltok szállást?Hova érdemes menni szerinted, ahol van látnivaló is és piheni is lehet?
2013. aug. 14. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!