Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyi cigit és alkoholt...

Mennyi cigit és alkoholt vihetünk magukkal Görögországba? Szerbián és Macedónián is keresztül megyünk, azért kérdezem. Köszi a segítséget!

Figyelt kérdés

2013. aug. 12. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]


Az EU-n kívüli részt nézd, annál többet biztosan nem.

Azt nem tudom, hogy a Szerb-Macedón határon ennél szigorúbb-e a korlátozás, szerintem nem.

2013. aug. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amennyit jól el tudsz dugni ! De nem azéé máá ha Macedónián mész keresztül miért nem ott veszel cigiz és piát 70%-al olcsóbban.
2013. aug. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2013. aug. 12. 20:53
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen... a meghatározottakhoz akarjuk tartani magunkat, nem szeretnénk problémát az úton...
2013. aug. 13. 10:17
 5/8 yakumo18 ***** válasza:
Pontosan nem tudom hogy mennyit lehet vinni. Én egy doboz csempész cigit ( szerb ) szeretnék magammal vinni. Gondolom azért nem kapcsolnak majd le sehol :)
2013. aug. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ha bontott akkor nem !
2013. aug. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 yakumo18 ***** válasza:

Az egyik ismerősömmel beszélgettem ma,feljött a szó a cigiről is. Állítása szerint 18 éven felülinél 2 db bontott cigeretta lehet. Persze ha többen mentek és több nagykorú is van, akkor értelemszerűen több lehet. De tán az sem egyben. Hanem /fő/2db.

Annyira nem vagyok otthon ezekben a témákban. De ennyit sikerült megtudnom róla :)

2013. aug. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A szerbek letojják, mit viszel be az országba, ha nem narkó az. Viszont tényleg nem értem, cigit miért Mo-ról vinnél, amikor nálunk, Szerbiában és Macedóniában is sokkal olcsóbb...
2013. szept. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!