Kezdőoldal » Utazás » Európa » Miért özönlik el ennyire a...

Miért özönlik el ennyire a turisták Horvátországot? Beleértve a magyarokat is! Miért kell tönkretenni ezzel az országunkat?

Figyelt kérdés

2013. aug. 20. 22:11
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

"Magyarország hirtelen a turisták legfőbb célpontjává válik. Idejönnek német, francia és amerikai multihotelek, amik a bevétel ~90%-át elviszik."


Ez nettó hülyeség. Nem vagyok az ország rajongója, így egyszer elég volt, de teljesen magyarországi (balatoni) eloszlást láttunk az üdülőfaluban, ami amúgy a szebbek közül volt való (Brela): kb. 500 magánház, bennük 1-3 kiadó apartmanrésszel, volt mondjuk 10 hotel, amiből 2-3 volt nyugati (és csak egy volt lánc tagja), boutique stílus, amiről esetleg el bírom képzelni, hogy külföldi tulajú legyen.


A 80 milliárd eurós horvát gazdaságból a turizmus 7-tel veszi ki a részét, ami arány csak a hasonlóan kimagasló, de mégis apró turistacélpontok számára elérhető.

2013. aug. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Akkor javaslom a kérdezőnek, ha már ennyire magyar cég barát..Nézzen meg egy Danubius Hotels-t--és nézzen meg egy ugyanolyan besorolású külföldi lánc szállodát.


Ordít a különbség...Danubiusban 15-20 éves bútorzat van.


Erősen túlárazott közepes kategória 4 csillagos áron.


Ne csak itt oszd az eszet, próbálj ki pár szállást....


Én megtettem és van összehasonlítási alapom.

2013. aug. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
NEM TESZ SEMMIT TÖNKRE!!! NEM LEHET NYARALNI? ENNYI ERŐVEL MONDHATJUK HOGY AZ ORSZÁG EGY BÖRTÖN!
2013. aug. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Még egyszer elmondom:

A kérdésemmel nem Ho. gazdaságára célzok.


Nem azt mondtam, hogy nem lehet nyaralni, hanem arra akarok kilyukadni, hogy nem így.

Jó, vannak érintetlen helyek is. De az a néhány sziget "elveszik" a többi mindenmellett.

2013. aug. 22. 14:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!