Kezdőoldal » Utazás » Európa » Akik már jártak Angliában!...

Akik már jártak Angliában! Miket néztetek meg?

Figyelt kérdés
Nemsokára megyek Angliába 3 hétre, és szeretnék minden érdekes dolgot megnézni. Ti miket néztetek meg? Jöhet bármi!
2013. aug. 21. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi barati tarsasaggal mentunk, fiuk lanyok vegyesen, szoval mindenki masra volt kivancsi :D Mi az alapoknal kezdtuk, Big Ben, Tower, London Eye, Buckingham, stb. aztan a lanyor resznel beszabadultunk a bevasarlokozpontokba, a fiuk kedveert megneztuk a Wembley-t, meg az Old Traffordot, plusz Stonehenge, meg Loch Ness, ilyenek. Vegyel egy utikonyvet, aztan valaszd ki, ami erdekel. (egy jo tanacs : ne kostold meg a helyi eteleket. Szerintem szornyuek :D) Jo utat!

2013. aug. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi!:) Lány vagyok és a legjobb barátnőmmel megyek, szóval a focistadionokat valszeg kihagyjuk. :)) Amit tuti megnézünk az a panoptikum.
2013. aug. 21. 14:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Nagyon szivesen! :)

Hidd el, en sem onszantambol mentem, csakhat a baratom es a haverjai nagy angol foci szerelmesek, igy muszaj volt :D De egyebkent erdekesek voltak, mar csak azert is, hogy milyen gigaszi nagy epitmenyek :)

A panoptikum az klassz hely, ott mi is voltunk, bar keszulj fel, hogy levegot venni is nehez lesz, annyi ott a turista.

2013. aug. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha tehetitek, menjetek el Chesterbe!Gyönyörű Tudor-korabeli város.A répatortát(carrot cake) vagy a fish and chipset kóstoljátok meg,nekem bejött!:))
2013. aug. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az elso jol irta, az alapokat mindenkepp meg kell nezni, ezenkivul melegen tudom ajanlani British museum-ot, Natural History Museum, nagyon szepek es ingyenesek.
2013. aug. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!