Kezdőoldal » Utazás » Európa » Dublin vagy London?

Dublin vagy London?

Figyelt kérdés

Kaptam mindkét városból állásajánlatot, kérdésem, hogy melyik említett városban jönnék ki jobban a fizetésemből?


Londoni ajánlatom: bruttó 42.000 font


Dublini ajánlatom: bruttó 40.000 €


Ár/érték arányban melyik város érné meg? Kint élők tapasztalata is érdekelne. Nagy igényeim nincsenek, egy 1 szobás lakás elég(belvároshoz nem ragaszkodom, sőt!), és szeretnék fenntartani egy autót. Ez a két fő kritériumom.



2013. szept. 6. 21:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Digo, te nem a Jerevánon laksz? :D
2013. szept. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 goaus ***** válasza:
Én csak annyit szeretnék írni, hogy egyből vehetsz ki saját lakást, nem kell szobába menni mindenképp hónapokig. Mi az első lakást ami megtetszett úgy is ki tudtuk venni, hogy még állásom sem volt, annyi, hogy 3 hónapot elkértek előre, és jöhettünk is. Szóval érdemes megpróbálni, ha nem szeretnél közösködni.:)
2013. szept. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Jerevan ltp? Ott is laktam anno. :)
2013. szept. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Krisz589 válasza:
Kedves kérdező! Kérlek leírnád hogy milyen munka ez? esetleg mit szeretnél dolgozni Londonban vagy Dublinban? Mármint milyen szakma, munka ez?
2014. jún. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!