Kezdőoldal » Utazás » Európa » Apartmant bérelünk Horvátorszá...

Apartmant bérelünk Horvátországban, ami 4főre lett meghirdetve, a leírásban és videón 6embernek van fekhely, étkészlet stb. Ha mi 5-en megyünk akkor az gond? /Másik apatrmanosok 6an lesznek és ők sem tudják, h gond lesz-e

Figyelt kérdés

2013. szept. 8. 19:27
 1/7 anonim válasza:
Nem tudom,de érdemes akkor a tulajoknak ezt jelezni.Változhat az ára,ha többen mennek.
2013. szept. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez a tipikus magyaros "ügyeskedő" hozzáállás!


4 személyes az apartman, de mit is érdekel ez titeket?!!

4 személyre fizettek, de mennétek öten, hatan, vagy ki tudja hányan...


Gondoljátok hogy teljesen hü.ye a tulaj??!

2013. szept. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem,de attól még félhetek,h drágább lesz..nem vagyok milliomos.Örülök,hogy összejött.
2013. szept. 9. 20:15
 4/7 anonim válasza:
Sokkal drágább biztosan nem lesz,mert plusz egy fő nem dobja meg annyira a rezsit.Mindenképpen úgy korrekt,ha írtok,hogy menne még egy ember,ne kelljen emiatt kínos pillanatokat megélni.
2013. szept. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
A horvátok korrekt vendéglátók és udvariasak,de ők is a korrekt ügyfeleket szeretik.Tényleg jelezzétek előre.
2013. szept. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nos,éjjel nem sokat aludtam emiatt,ma felhívtam a tulajt és semmi gond. Sőt....a a harmadik apartmanba nem lesz lakó,így felajánlotta,hogy nyugodtan mehetünk oda is.

Huuuuuuu,mekkora kő esett le a lelkemről.

2013. szept. 10. 09:03
 7/7 A kérdező kommentje:

Apropó: ez a hely konkrétan Horvátországban,azon belül Trogír mellett Ciovo szigetén van. Ha valakit érdekel elküldöm az apartmanról az infót, videót.

Nagyon korrekt és segítőkész a tulaj.Az apartmannál aki átveszi,átadja a lakást magyarul is tud.

Ajánlom mindenkinek :)

2013. szept. 10. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!