Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyenek az árak Angliában?

Milyenek az árak Angliában?

Figyelt kérdés

Ételekre, italokra, szuvenírekre, tisztálkodási szerekre gondolok magyar viszonylatban. :)

Májusban utazok ki egy hétre, és nemtudom, hogy mennyit érdemes kivinni. :)


2013. szept. 22. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyire vagy válogatós, mit eszel meg, hol akarsz enni..

Szuvenírek általában 2-3 fonttól indulnak. Minél nagyobb a szuvenír annál drágább. Lehet venni mágnes szuvenírt 2 fontért de lehet venni angol emeletes busz szuvenírt 15 fontért is. Tisztálkodási szereket érdemes megvenni a 99 pennybe vagy 1 fontos boltba..Jó dolgokat lehet venni.

Italok nagyon drágák, ahogy a cigi is. Egy kisebb üveg likőr 16-20 font..

Ha étteremben eszel akkor olyan 10 font körül van. Pub-bokban is lehet enni (elég finom..Ott egy nagy hamburger, krumplival és üdítővel 6-7 font.

Lehet venni mirelit kajákat amit csak a mikróba kell tenni. AZ Iceland vagy farmfoodban 1-2 fonttól már lehet kapni finomakat. Vannak jó konzerv kaják is 1 fonttól..

Gondolom főzni nem fogsz így azokat nem írom le.

Még valamit. Piát csak bizonyos életkor után tudsz venni. Van ahol 21 év van ahol 25 év felett vásárolhatsz csak

2013. szept. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
16 vagyok és sulival megyek, csak önellátás lesz.:D
2013. szept. 22. 16:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor az italokat felejtsd el hacsak nem üdítőkre gondoltál.Alkoholt nem fogsz tudni venni, itt kint komolyan figyelik. Pub-okba meg este 8 után nem mehettek be.
2013. szept. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A szuvenírek elég sokba kerülnek, bár lehet találni olcsón is. Én nyáron voltam kint, és addig járkáltam, amíg nem találtam hűtőmágnest 1 fontért, mert nem voltam hajlandó 3-4-5 fontot fizetni egy kis mágnesdarabért. :D Az étel változó, pl. emlékszem hogy a mekiben 99penny-ért kapsz egy sajtburgert, de vannak drága kaják is. A tisztálkodási szereket itthonról is viheted szerintem(ha repülővel mész, akkor a feladott csomagban).

Egy hétre én minimum 100 fontot vinnék, de lehet 200-at is a biztonság kedvéért. Egyébként te tudod, hogy mennyit akarsz vásárolni.

2013. szept. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!