Kezdőoldal » Utazás » Európa » Érdemes lenne kimennem aur-pai...

Érdemes lenne kimennem aur-pairnek Németországba 21 évesen?

Figyelt kérdés
Júniusban végeztem érettségi után 2 éves OKJ csecsemő-és kisgyermeknevelő szakon, de még mindig nem tudtam vele elhelyezkedni itthon, pedig már rengeteg helyen érdeklődtem a környéken ill. távolabbi helyeken is. Lassan már 3 hónapja vagyok itthon és már nagyon nem bírom, hogy semmit sem csinálok, csak egész nap állásokat nézegetek a neten reménytelenül. Másik OKJ már fizetős lenne és ahhoz előbb munka kellene, ami meg nincs. Nyelvvizsga, jogsi, és más tanfolyamok is mind fizetősek. Szeretnék már valamit kezdeni magammal, azonban 3 műszakba gyárba nem szeretnék 21 évesen robotolni. Arra gondoltam újra elkezdem tanulni könyvekből a németet és ha elég jól megy megpróbálom a nyelvvizsgát. De közbe mindenképpen szükségem lenne pénzre, hogy gyűjthessek rá. Utána pedig gondolkodok, hogy kimegyek külföldre aur pairnek vagy babyszitternek. Ezeknél mennyit fizetnek? Megéri? Biztos állás lenne hosszú távon? Vagy ti mit tanácsoltok mit kezdjek magammal?
2013. szept. 23. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs tapasztalatod, úgy pedig kint sem könnyű.
2013. szept. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem te csak a problémára koncentrálsz nem a megoldásra. És mit csinálnál addig amíg németül tanulsz?

Nem írtad hogy megy az angol, de elárulom hogy angol és német nyelvterületre is lehet menni nyelvtudás nélkül. Elég sok ismerősöm van aki kiment csekély nyelvtudással akár au pairkedni és gyakorlásnak is jó volt. neked ezen felül még szakirányú végzettséged is van és ennek ellenére itt problémázol a kimenésen. Komolyan csak önmagad ellensége vagy. Ez sokszor szülőktől ered, ha valakibe belebeszélik a negatívat. Keress rá Forrai Ildikóra youtube-on (lélektv) ő jó a témában.

A problémázást próbáld leküzdeni, a megoldásra koncentrálj és arra hogy mit akarsz. Szerintem jó lenne neked az hogy külföldre keress au pair munkát.

2013. szept. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne.
2013. szept. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem fogod halálra keresni magad,de legalább kapsz szállást,meg kaját.Menj ki bátran,nem kell félni!Ha nem próbálod meg,akkor nem is nyerhetsz:)
2013. szept. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
haat szerintem ha valami irodan keresztul mesz ki akkor ott loooo*sz penzt sem fogsz kapni! a gyerek vigyazas 8 eu oranket esetleg max 13 de ott akk mar 2 gyerek esetleg 3 is benne van! ismerek par embert aki ki jottt nemetorszag szerete es 400 eut keres 1 honapba !!! az llloooooooo*sz megint csak.... en 2.5 nap alatt keresek 400 at nem h 1 honapig ejjel nappal gyerekvigyazas stb nagyon oda kell figyleni az ilyen dolgokra udv 24 F
2013. szept. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!