Kezdőoldal » Utazás » Európa » Londonba kimenni cukrászként,...

Londonba kimenni cukrászként, vagy ápolóként megéri?

Figyelt kérdés
Most fogok továbbtanulni, 8.os vagyok, de Londonba szeretnék menni dolgozni. A kérdésem az lenne, hogy megéri-e kimenni? Az év végén ha minden igaz, leteszem az alapfokú angolt, a középfokot is tervbe raktam. De megéri kimenni?

2013. szept. 24. 21:04
 1/3 anonim válasza:
Alapfokúval semmit sem érsz külföldön.Ez minden országra igaz,bár még fiatal vagy,csinálj egy szakmát,és tanuld meg alaposan a nyelvet,úgy esélyed lesz labdába rúgni,és akkor megfogja érni.
2013. szept. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Persze, hogy megéri kimenni. 1 hét alatt többet kereshetsz mint itt 1 hónap alatt. Így egyből megjön az ember kedve még olyan munkához is amit itthon nem végezne el.


Bizonyos munkához elég az alapfokú.

Ápoló és cukrászhoz nem. Ezekhez jobb ha min középfokú szinten beszélsz, de az ápolóhoz talán a felsőfok is elvárt.

Gyári illetve: betanított munkákhoz pedig sokszor semmilyen nyelvtudást nem várnak el, bizonyos helyeken pedig sok magyar is dolgozik.

2013. szept. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az előttem szólót megcáfolom ha nem baj :) Én Londonban élek és a szobatársam cukrászként dolgozik, úgy hogy alapfokon sem beszél angolul. Az órabére 6,5font és a főnökeinek esze ágában sincsen emelni neki. Szóval ha eltudod mondani, hogy van tapasztalatod cukrászként az már bőven elég oda, ha éppen van felvétel.
2013. okt. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!