Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szobalány bizonyítványnak...

Szobalány bizonyítványnak vette már valaki hasznát külföldön?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy létezik olyan, hogy otthontanulás keretében el lehet végezni szobalány tanfolyamot néhány hét alatt. Van ennek értelme? Sikerült már valakinek külföldön ilyen bizonyítvány segítségével elhelyezkednie gyakorlat nélkül?

2013. szept. 30. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
minek ehhez bizonyítvány? szobát takarítani, ágyneműt cserélni, ezekhez nem kell papír sehol a világon, maximum magyar cégek hirdetik, persze jó pénzért.
2013. szept. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez kamu. Ehhez tenyleg nem kernek papirt a vilagon sehol se.


A masik oldala meg az a tortenetnek hogy ha veszed a faradtsagot hogy elvegezz valami tanfolyamot, akkor az ne szobalanykepzo legyen mar...

2013. szept. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt a baromsagot! :D

Parom volt szobalany kulfoldon par honapig, a kutya nem kert senkitol papirt, nem is kerdeztek ra termeszetesen.

Az a titok hogy ha nincs tapasztalatod akkor egyszeruen beirod a CV-dbe hogy volt ilyen melod. A kutya nem telefonalgat utana szobalanyoknak, foleg nem kulfoldrol. Porszivozashoz meg nem kell diploma.

2013. szept. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 mumin001 válasza:

Én 7 éve dolgozom szobalányként,bp-i 4*,5*-os szállodákban.Kb 3 év után éreztem azt,hogy bárhová kerülök(Hilton,akármi)meg tudom állni a helyem már az első napon.Kemény meló volt.Találkoztam ilyen szobalány tanulóval,aki legombolt egy cégnek 70 eFT-ot,tanult otthon,volt egy hét gyakorlaton és elhitették vele,hogy most már tudja a szakmát.Volt,hogy ki akartam menni Ausztriába,csak és kizárólag a szakmai tapasztalatom(és az ajánló levél) miatt kaptam konkrét ajánlatot már az első órában(a cv prof írta a bemutatkozómat).Kell a tapasztalat ,hidd el!És meg lehet tanulni úgy,hogy neked fizetnek érte.Néhány éve,legalábbis itt Pesten az a szokás,hogy munkaerő kölcsönző cégeken keresztül lehet elhelyezkedni szezonálisan.Már egy szezon is többet ér,mint az a csalás tanfolyam, és kicsivel többet is fizet a főnök.

Sok sikert!

2013. okt. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!