Kezdőoldal » Utazás » Európa » Londoni Luton repülőtérről...

Londoni Luton repülőtérről hogyan jutok el Southamptonba?

Figyelt kérdés
Úgy tudom busszal lehet menni..de hol kell megvásárolni és mennyibe kerül oda-vissza ? Ugyanis decemberben megyek és visszafelé a barátnőmmel akinek már megvan(ő kint él). Soha nem utaztam még repülővel és nem tudom igazából ,hogy majd a reptéren kint,hogy működnek a dolgok stb.:S Légyszi mindent amit tudtok írjatok le!! előre is nagyon szépen köszönöm !!

2013. okt. 1. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Most írtam az előző kérdésedre..Kiegészíteném az árat.. a 27 fontos ár csak odaszól..

http://www.gyakorikerdesek.hu/utazas__europa__4892319-london..

2013. okt. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

En is most akartam irni neked.: [link]

En neztem neked decemberi jegyet £17-21 kozott van. London Victorian at kell szallnod.

Jegyet interneten veszed meg vagy a buszon.

Luton nem nagy repter kijossz es ott allnak a buszok.

Hosszu lenne most mindent leirni de azert kivancsi lennek ha a baratnod kint el akkor miert nem mondja el neked reszletesen mit kell es hogyan csinalnod.

Jo utat.

2013. okt. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen nektek :)) most beszélek vele, csak egy kicsit nehézkes a dolog namind1:DDD
2013. okt. 1. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!