Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szerintetek hova költözzek?

Szerintetek hova költözzek?

Figyelt kérdés

Villanyszerelő lesz a szakmám. Én Németországon és Norvégián gondolkodom, mind a két nyelvet beszélem, s természetesen az angolt. Ausztrálián is gondolkodtam, de az olyan messze van, emiatt arról letettem.


Ha lehet, indokold is a véleményed. Előre is köszönöm a válaszokat.



2013. okt. 9. 13:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia.Szerintem Norvégia a nyerő.Indokaim lehet gyerekesen,vagy puhányan hangzik majd.Egyszerűen annyi a bevándorolt munkás németbe hogy már dunát lehet velük rekeszteni. Török millióan.magyar román ,bulgár stb.... Már-már németből hazafele küldik öket..
2013. okt. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én norvég állampolgár vagyok (alattvaló) és már többször próbáltam villanyszerelőként elhelyezkedni. Nem sikerült. Ha nem norvég szakiskolából való a diplomád, akkor a rendeletek szerint elméleti különbözeti vizsgát kell tenned és a gyakorlati részt egy 6 hónapos gyakornoksággal kell helyettesítened, vagyis 6 hónapig inaskodnod kell. Ez alól kibújni nem lehet.
2013. okt. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
NORVÉGIA!
2013. okt. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!