Kezdőoldal » Utazás » Európa » Sarti vagy Paralia ( Olympicbe...

Sarti vagy Paralia ( Olympicbeach ) repülővel hogy lehet megoldani?

Figyelt kérdés

Jövőre szeretnénk menni valamelyik városba de busz hosszú kocsi elég kockázatos ( szerintem ). Repülő lenne a leggyorsabb és legkényelmesebb.

Volt valaki ezeken a helyeken repülővel ami érdekelne:

- melyik utazási irodán keresztül mentek?

- reptérről az üdülő városig mivel mentek?

- mennyibe kerül ( 2 fő )



2013. okt. 28. 23:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Én sem szeretek kockáztatni... de kocsival mentem Görögországba. Túléltem.
2013. okt. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó persze... Én is voltam már kocsival nem is egyszer de túl hosszú meg a repülő egy plusz élmény.
2013. okt. 29. 04:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha ránézel a térképre, Te is láthatod, Szaloniki reptere van hozzá legközelebb.

A Wizzair oldalán érdemes nézelődni, az idén a legolcsóbb jegyek 6-8eFt/út per fő árban mentek, bár a szezonban inkább 15-20eFt volt a tipikus jegyár. Ehhez a megoldáshoz nem kell utazási iroda.

Van egy másik megoldás is, ha kis kerülővel mondjuk Bergamon vagy Milánón át repülsz Görögországba, az sem drágább, viszont az általad kérdezetteknél sokkal szebb szigetekre is lejuthatsz úgy.

Az üdülővárosokig vagy bérelsz autót, vagy használod valamelyik helyi közösségi közlekedési eszközt.

2013. okt. 29. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A kirándulás a nyugalomról szól, és nem arról,hogy idegeskedik, szorong az ismeretlentől, a sofőr. Mindenképpen repülőt ajánlok. S ha még nagyobb nyugalmat és kényelmet akarsz, akkor utazási irodátol mész. Mindent elintéznek, a repulotértol a szállodába a transzfer ára is benne van. A buszon vár az idegenvezeto, érdekes dolgokról beszél. Mink a TUI vagy a Starttól járunk, de voltunk már az Anubiustól is. Ha kifogsz egy last minutot sokkal olcsóbban megoldhatod.
2013. okt. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!