Kezdőoldal » Utazás » Európa » Tényleg már ilyen hamar...

Tényleg már ilyen hamar lefoglalják már a szállást nyárra a Booking.com-on? :O

Figyelt kérdés

Szállást szeretnék foglalni a Booking.com-on jövő augusztusra, és bármelyik üdülőhely bármelyik szállodáját nézem ez fogad: UTOLSÓ HELY!!, MÁR CSAK 1-2-3- STB.. HELY!!!

Tényleg ennyire durva lenne, vagy csak marketing?



2013. nov. 25. 15:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
egy része csak reklámfogás, de az igazán népszerű helyeket valóban nagyon hamar lefoglalják. ha olyan helyre megy az ember ami felkapott, érdemes legalább 6 hónappal indulás előtt foglalni.
2013. nov. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Elég népszerű helyeket nézegetek.
2013. nov. 25. 16:05
 3/18 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdés az, ár/érték arányban jó-e az adott szállás.

Gondold el, hogy az utazók többsége is úgy van azzal, hogy majd jövő tavasszal elkezd rajta rágódni, mit csináljon a nyáron. Tehát nem vagy semmiről lekésve, sőt rengeteg szállás még föl sincs töltve, vagy túl van árazva.

Szerintem ez se nem durva, se nem marketing, egyszerűen ilyenkor jobban fogy a karácsonyfadísz, mint a nyári szállás, és ezért nem is nagyon izmozik rajta egyetlen cég sem.

Persze ha ingyen lemondható a szállás, amit kinéztél, foglald le most. Ellenkező esetben csak akkor, ha valami egészen hihetetlenül olcsó.

2013. nov. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

"Szerintem ez se nem durva, se nem marketing, egyszerűen ilyenkor jobban fogy a karácsonyfadísz, mint a nyári szállás, és ezért nem is nagyon izmozik rajta egyetlen cég sem. "


Pont, hogy a nyári szállás fogy vészesen. És hol van még a jövő nyár, szinte mindenhol végig telt ház a szállókban. Én meg még el sem döntöttem h hova pontosan. Félek, hogy nem marad már jó árban szállás.

2013. nov. 25. 16:30
 5/18 anonim ***** válasza:

Hova nincs szállás? Szerintem fix szállást hónapokra előre nem érdemes foglalni, kifizetni előre. Csakis lemondhatót. Bármi közbe jöhet.


Szóval mégis hova? Nekem ez elképzelhetetlen, hogy fél évre előre el lenne foglalva minden hely.

És persze szállás nem csak a bookingon van.


Szóval ne aggódj és ne kapkodd el az ilyesmit.

2013. nov. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne már, hogy mi az a csodálatos hely, ahova már előző év novemberében meg kell venni a szállást. Ja és ha mutatnál pár példát rá, hogy kb mik azok a jó áras szállások, lehet mutatnánk jobbat. :)
2013. nov. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Mi nem szoktunk előre szállást foglalni sehol.

Még soha nem kellett az autóban aludni.

2013. nov. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Mutatok én nektek persze.


Tessék: [link]


[link]

2013. nov. 25. 19:00
 9/18 A kérdező kommentje:
És ezek augusztusi időpontokra szólnak!
2013. nov. 25. 19:00
 10/18 anonim ***** válasza:

A booking.com mindig azt mutatja, hogy az utolsó hely a tiéd, és már csak 10 mp-d van lefoglalni...

Nem kell ezt olyan komolyan venni!

2013. nov. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!