Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliába szeretnék költözni....

Ninikee kérdése:

Angliába szeretnék költözni. Többi lent?

Figyelt kérdés
sziasztok 17 éves vagyok és tanulmányaim után ki szeretnék költözni Angliába.itt a 16.kerületben nőttem fel,és ezt az életstílust szoktam meg most lehet h hülyének fogtok nézni:D de Angliában is van olyan kertváros ahonnan egyszerűen el tudok jutni mondjuk busszal egy bevásárlóközpontba?(mint innen az árkádba)ha esetleg ismertek ilyen várost vagy eladó lakást jó környéken akkor azt linkeljétek már be pls:))köszönöm előre is

2013. dec. 12. 21:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
mégis, melyik városban? kb. az összesben be lehet jutni busszal a belvárosba, bevásárlóközpontba.
2013. dec. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
67%
Te körülnéztél már mennyibe kerülnek az ingatlanok UK-ben?
2013. dec. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
42%

Ha ennyira jól megy, hogy megteheted, hogy lakást veszel kint akkor mi a fenének akarsz kimenni? :O

Kissé ritka hogy valaki annyira szeresse... 99% csak a pénz miatt megy ki.

2013. dec. 13. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 goaus ***** válasza:
70%
Gondolom egy normális(abb) országban szeretne élni. Mert ami otthon van egy egy bohózat a nyugati kultúrához képest.:) Az se igaz mindenki a pénz miatt jön ki, egy élhetőbb helyet keresnek, ami Mo-tól nyugatra minden országra igaz. Mintha egy másik bolygó lenne, pedig csak pár száz kilométer.:)
2013. dec. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

rózsaszín szemüveg befigyel az előzőnél...elég messze van Anglia a kolbászban van a kerítéstől. eladó lakás? van rá pár milliód, hogy lerakd előlegben? és ez csak az előleg, a 10% minimum, amit le kell adni.

egyébként parancsolj,itt van minden eladó lakás

[link]

2013. dec. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
79%

"elég messze van Anglia a kolbászban van a kerítéstől."


Én is kint élek és ezzel egyet lehet érteni. Bár egy átlag feletti fizetésből mindenhol jó.

2013. dec. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
na de szerinted 17-18 évesen hol lesz átlag feletti fizetése? egyik ismerősömnek sincs az, pedig 30asok vagyunk, és nem takarítunk. illetve, olyan is van, minimálbéren. én irodában, van szakács, meg ablakbeszerelő, utóbbi keres a legjobban.
2013. dec. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
53%

"Gondolom egy normális(abb) országban szeretne élni. Mert ami otthon van egy egy bohózat a nyugati kultúrához képest.:) Az se igaz mindenki a pénz miatt jön ki, egy élhetőbb helyet keresnek, ami Mo-tól nyugatra minden országra igaz."


Nem mondtam, hogy mindenki. De Angliába 99% a pénzért megy.

Na persze ha a fizu jobb, mint otthon, akkor már minden más lényegtelen, nem igaz? Rögtön rózsaszín szemüveget veszed fel ezáltal, mi?


Magyarországot meg köpködd meg te is, de ne is zavarjon, hogy te is része vagy/voltál. Te is okoztad, hogy olyan, amilyen. Amikor Magyarországot szidod, kicsit magadat is szidod, ezt azért ne felejtsd el. :)

2013. dec. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Amúgy több ismerős is aki már hazajött bizonyítja, hogy annyira mégse jó kint. Ja nem azért, mert nem kerestek jól kint. Összegyűjtötték amit itthon nehezebb, több idő lett volna. Vettek egy szép házat aztán élnek Magyarországon boldogan. Merthogy azért akinek nincsenek anyagi gondjai azok itthon is boldogan élnek én ezt látom. :)

(És ha van egy átlag fizud, meg mellette saját ház, kocsi, akkor azért olyan nagy anyagi gondok már nincsenek. Ezt átlag fizuból fenntartani nem annyira nehéz, előteremteni viszont sokkal nehezebb - ezért mentek ki, megszedték magukat, hazajöttek.)

2013. dec. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
46%
Nekem is februárban fog hazaköltözni egy haverom, mi pedig egy éven belül Bécsbe. Anglia (főleg London) élhetőség szempontjából messze nem az a hely ahol hosszú távra olyan nagyon jó tervezni. Elég csak a lakhatást említeni, mocsok drága.. Még ha járna mellé napfény, vagy tengerpart akkor azt mondom ki lehet bírni, de van hogy hetekig nem látod az eget.
2013. dec. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!