Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliába szeretnék költözni....

Ninikee kérdése:

Angliába szeretnék költözni. Többi lent?

Figyelt kérdés
sziasztok 17 éves vagyok és tanulmányaim után ki szeretnék költözni Angliába.itt a 16.kerületben nőttem fel,és ezt az életstílust szoktam meg most lehet h hülyének fogtok nézni:D de Angliában is van olyan kertváros ahonnan egyszerűen el tudok jutni mondjuk busszal egy bevásárlóközpontba?(mint innen az árkádba)ha esetleg ismertek ilyen várost vagy eladó lakást jó környéken akkor azt linkeljétek már be pls:))köszönöm előre is

2013. dec. 12. 21:17
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
46%
na ja, akkor minimálbérért mosogatni, hat vadidegennel együtt lakni mindjárt tök jó lesz, csak mert Anglia..
2013. dec. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
57%
Na már megint egy álomvilágban élő tizenéves. Hányan vagytok még? Különben meg miért linkelne bárki is lakásokat neked, nem tudsz keresni magadnak, ha már költözni akarsz?
2013. dec. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:

komolyan ennyien azthiszik hogy itt hudejo az elet angliaban?

eloszor is nyelvtudas, ha nincs kozel tokeletes szinten az angolod akkor jo melot te nem fogsz kapni (csak ilyen gyari rabszolgamelot,) tokmind1 hogy milyen szakmad van.

Penzt ugyan lehet keresni, meg ha sporolsz akkor felreis tudsz rakni, de mar kozelsem annyit mint par evvel ezelott.

2013. dec. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
letettem a felsőfokú nyelvvizsgát angolból és németből is...
2013. dec. 14. 08:49
 15/21 anonim ***** válasza:
És? Akkor rögtön két kézzel fognak utánad kapkodbi s lakást veszel?
2013. dec. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha jól beszélsz németül is akkor a legnagyobb baromság angliába költözni. Én éltem korábban Bécsben is, most Londonban, ég és föld, alig várom hogy vissza költözzünk.

Nem csak az időjárás miatt, de a fizetések kb egy szinten vannak, vagy Ausztria még jobb is (13,14 havi fizu) és amennyiből itt bérelsz egy tömegszálláson szobát annyiból Bécsben kiveszel egy garzont.

2013. dec. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
arról nem is beszélve, hogy itt kb. leszarják, hogy hány nyelven beszélsz, az angolon kívül. kivéve, ha konkrétan olyan munkaköröd van, ahova kell a nyelv, de az elég ritka.
2013. dec. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
450 eu-ert bereltunk amerikai konyha-nappalis, halos lakast, felujitva, felszerelt konyhaval Becsben jo kornyeken, belvarosban. Ez olyan 380Ł, ennyiert egy 1 fonek eleg lukat kapsz a 3-as zonaban tomegszallason peneszes falakkal, nulla szigetelessel.
2013. dec. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Lassan 2.5 eve elek itt de en eddig ha 1 magyarral talalkoztam aki itt lakik es nemetul is beszel. Pont a fent leirtak miatt inkabb mind nemetbe meg osztrakba megy.
2013. dec. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Akkor mi a **csáért megy minden magyar Londonba?

Ok,hogy angolul sokan tanultak a suliban (azt nem mertem írni hogy "sokan beszélnek angolul"),de akkor miért nem mondjuk Skócia vagy Írország ??

Néhány tucat ismerősöm kiment szerencsét próbálni Írországba és bejött nekik a kinti élet.

Egyébként Ausztria annyival is jobb hogy ha mégsem jön be a kint lét akkor olcsóbban haza tudsz jönni.

Nem kell fél Európát keresztül utaznod.

Családhoz is többször tudsz hazajönni.

2014. febr. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!