Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliába szeretnék költözni....

Ninikee kérdése:

Angliába szeretnék költözni. Többi lent?

Figyelt kérdés
sziasztok 17 éves vagyok és tanulmányaim után ki szeretnék költözni Angliába.itt a 16.kerületben nőttem fel,és ezt az életstílust szoktam meg most lehet h hülyének fogtok nézni:D de Angliában is van olyan kertváros ahonnan egyszerűen el tudok jutni mondjuk busszal egy bevásárlóközpontba?(mint innen az árkádba)ha esetleg ismertek ilyen várost vagy eladó lakást jó környéken akkor azt linkeljétek már be pls:))köszönöm előre is

2013. dec. 12. 21:17
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

mert angolul többen tudnak (vagy akár csak gagyognak(, mint németül, azon kívül, UK esetében nem volt semmilyen korlátozás, nem kellett hozzá semmi, hogy valaki kijöjjön.


s nem mindenki megy Londonba, én sem ott vagyok, soha nem is voltam. a legtöbb viszont pont azrét oda, mert az a főváros. az alternatíva itt is Bécs, véletlenül sem mondjuk Salzburg, vagy bármi. hanem a főváros. elsőre mindenkinek az jut az eszébe.

2014. febr. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!