Kezdőoldal » Utazás » Európa » Jövő nyáron Görögországba...

Jövő nyáron Görögországba szeretnék utazni a családommal egy hétre. Tudnátok ajánlani üdülő helyeket, és utazási irodákat ahol mindent el lehet intézni egy helyen P. L:repülő jegy biztosítás és szállásfoglalás?

Figyelt kérdés
2013. dec. 13. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindent el tudsz intézni egy helyen. Pont itt ahol most is olvasod ezt, az interneten.

Először repjegyet nézzél oda ahova menni akarsz. Wizzair repül több görög nyaraló helyre is. Utazási irodák is ezt veszik igénybe csak többért számlázzák neked. Aztán van rengeteg szállás foglaló oldal a neten, egyik legnagyobb a booking.com

Biztosítás: én Allianzot preferálom, mert baj esetén rájuk tényleg lehet számítani. De persze lehet mást, olcsóbbat is kötni, szintén a neten keresztül.

Tényleg nem bonyolult az egész. Nem egy egzotikus nyaralás ez valami távoli helyen, amihez esetleg érdemes irodához fordulni.


De ha neked jobb ha egy iroda 1,5-2x annyiért megcsinálja ezt helyetted akkor menj be a Neckermannhoz.

2013. dec. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szintén azt tudom ajánlani, vagy tegyél föl kifinomult kérdéseket az itt levő - és utazási téren tényleg nagyon művelt csapatnak arra vonatkozóan, hogyan tudod magad megszervezni a sját utadat -, vagy térj be az első utazási irodába.

A választás a tied.

Csak egy dolgot ne tegyél, azt ne kérdezd, melyik sarki irodába menj.


Ha ránk hallgatsz, pl wizzair, és bármelyik szálláskereső oldal félárban megcsinálja ugyanazt, mint bármelyik iroda, amit valaha is találsz.

2013. dec. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szóval mi is érdekel pontosan?
2013. dec. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


Én mindig velük mentem Görögországba. Zakythos nyüzsgős, bulis hely, ha nyugodtabbra vágytok akkor Corfu. Ha olcsó hely kell akkor Nei pori. Tolo is szép.

2013. dec. 14. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!