Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szerintetek menyibe kerülhet...

Szerintetek menyibe kerülhet egy finnországi tíz napos kirándulás szállással, utazással, mindennel együtt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nyárra tervezem az utat, ehhez már most el kell kezdeni készülődni. Van ott valaki aki tud segíteni szállásfoglalásban meg ilyen helyi ügyes-bajos dolgokban. Eddig azonban nem nagyon talált csak palotákat a hozzá tartozó árakkal. Pedig nekem csak kicsivel jobb szállásra lenne szükségem mint egy sátor...

Annyi plusz van, hogy kajám az elméletileg lesz, biztosításokat meg nem kötök.

Az úti cél Turku, és nem igazán érdekelnek a turistalátványosságok, ismerőshöz illetve természetet, hétköznapi életet nézni mennék.


Wizz Air helyett valami más olcsó utazási forma? Sajnos ahogy mostanában nézem megszűnt a Budapest-Turku járat.


Köszönöm a válaszokat!


2013. dec. 16. 09:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem van 3-4 Finnországban élő, echte finn, angolul beszélő ismerősöm, ha gondolod, érdeklődhetek náluk... ha ez a lehetőség érdekel, kérlek, légy szíves,írj privátot... meg lehetőség szerint egy külső e-mail címet,ahol elérlek...köszönöm...
2013. dec. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én éltem Finnországban. Utazáshoz nézd meg a Norwegian járatait nagyon olcsó jegyeket ki lehet fogni. Szálláshoz pedig keress úgynevezett möki-t ezek kis faházak általában tavak környékén, Illetve nézd meg a hosteleket.
2013. dec. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Úú, oda én is pont szívesen mennék :D Ryan visz Tamperébe épp, 8-10 körül találtam jegyeket februárban, elvileg 2-3 hónapra előre a legolcsóbb, azt mondják, és ez ki is jött kb. Youth hosteleket néztem, azt vettem észre, hogy 23 euró/éj/fő lehet valami szabványár, mert mindenhol ennyi volt a legolcsóbb (míg a svéd hostelek mutattak szórást), sőt, néha úgy is, hogy 4ágyas privát szoba leosztva, meg úgy is, hogy egy fő 16 ágyasba. Az egyik hostel ráadásul pont Turku közepén van :D


Tampere - Turku vonatot kb 25 euróért látok egy útra, felnőttjeggyel (de volt 14ért is, csak az eltűnt oO), Helsinkiből 20 alatt, de van 10 alatti jegy is.

2013. dec. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A Ryanes repjegy 8-10 ezer forint, a többi már euróban van, sorry.
2013. dec. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hívjál fel finn szállásokat stb. Keress repjegyet. 42 szó megegyezik a finn és a magyar nyelvben
2013. dec. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!