Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol találok a neten olyan...

Hol találok a neten olyan helyet, ahol gyalogos kiránduláshoz találhatok társakat? (15-25km) (Cél: bp pest és környéki megyék, amiket lehetőleg viszonylag hamar meg lehet közelíteni-pesti vagyok)

Figyelt kérdés

Nincs kialakult társaságom akikkel kirándulni menjek, így 95%ban egyedül indulok útnak.

A fő gond, hogy legtöbbször nyugdíjasok, de legalábbis az 50+ korosztály hirdetéseit találom meg. Meg teljesítmény túrákat. Én viszont csak kényelmes, de azért haladós gyaloglásra vágyom a természetben. (26/F)



2012. nov. 26. 23:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez tényleg nehéz ügy. Pár kirándulócsapatot én is kipróbáltam, amikor a fővárosban éltem, és bár hivatalosan egyik sem teljesítménytúra volt, szabályosan végigvágtáztunk az erdőn. Mindig meg volt adva, hogy hová akarunk x idő alatt eljutni, és az persze soha nem volt amolyan madárfüttyhallgatós tempóban teljesíthető. Az erdőre nem is emlékszem, csak az előttem vágtató emberek dzsekijének a színére. :)
2012. nov. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A www.termeszetbarat.hu (ez az MTSZ hivatalos oldala) megtalálod azon szervezetek elérhetőségét, akik szerveznek túrákat és lehet hozzájuk csatlakozni. A tapasztalatom nekem is az, hogy ezekben a szervezetekben is többnyire nyugdíjasok túráznak, a fiatalok inkább a teljesítménytúrákat vagy a túramozgalmakat választják. De valahol el kell indulni, mert csak így tudsz hasonló érdeklődésű fiatalokkal megismerkedni.
2012. nov. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!