Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szívesen élnétek Lengyelország...

Szívesen élnétek Lengyelországban?

Figyelt kérdés

2013. dec. 17. 14:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Turistaként nagyon tetszett, úgyhogy ha olyan lehetőséget kapnánk ami miatt megéri országot váltani, akkor igen szívesen.


És te kérdező?

2013. dec. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én is. Nekem Varsó a mindenem. Már nem is egyszer voltam ott, de még mindig vissza akarnék menni. Egyezerűen imádom a lengyelek mentalitását, szeretik a magyarokat, tiszták a városok. Ha minden jól megy a jövő Karácsonyig még kiköltözök. :)
2013. dec. 17. 14:37
 3/12 anonim ***** válasza:
35%
Én nem, mert borzasztó vallásos népség, a nyelvük pedig fülsértő.
2013. dec. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kimennék,a nyelvük is nagyon tetszik,ők maguk szeretik a magyarokat,szerintem szívesen élnék ott.

A vallásosságukról nem sokat tudok,de abba nem szívesen folynék bele.Én gyakorolnám a vallásom ,ahogy én akarom,hinnék abban,amiben akarok,aztán kész.(magánügy)

2013. dec. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Én Varsóba nem költöznék, pedig ott születtem.. Nem rossz hely Lengyelország, de ha valahová ki is költöznék országon belül, akkor az Krakkó lenne :)
2013. dec. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagy álmom, hogy kijussak Varsóba. Nagyon szép város. Nekem pont úgy tetszik ahogy van. A nyelvük is tetszik. Szerintem csak előny az, hogy vallásosak, mert az ilyen emberek eleve jót akarnak cselekedni a másikkal, segíteni akarnak, mert a vallásuk ezt tanítja. Tényleg teljesen más a mentalitásuk. Sokkal összetartóbbak, közvetlenebbek, nem olyan szomorúak, mint mi. A magyarokkal is jóban vannak+ha még vallásos is vagy, akkor kifejezetten szeretni fognak kint. A gazdaságuk is rendben van, nincsenek eladósodva, van elég munkahely is. Ha kijutsz, írjál majd egy keveset. :D
2013. dec. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
#5 Miért nem költöznél Varsóba?
2013. dec. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

5-ös vagyok.

Sokat járok Varsóba amúgy (rokonlátogatás, haverok látogatása, meg egy telkünk is van Varsótól 80 km-re, szóval van miért kimenni).. Nekem Varsó nagy, személytelen, nem szép (szerintem, az igencsak kicsi szép belvároson, meg 1-2 parkon kívül nem egy szép város), az emberek általában elég bunkók, és elég drága minden (lengyel sztenderdekhez képest).

Nem mondom, hogy annyira rossz hely, mert biztos megtalálja benne az ember, amit szeret, de én nem oda mennék. Nekem Krakkó a leghangulatosabb város az országban, szuper élettel, pezsgéssel, barátságos emberekkel. Gondolkodom is rajta, hogy majd valamikor egy pár évre kiköltözöm :)

2013. dec. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem Varsó ennek ellenére is jobban tetszik. Voltam mindkét városban. Krakkó szerintem egy kicsit konzervatívabb, túl régi. Varsó viszont modern, nyüzsgőbb. Szerintem mindenhol ugyanolyan kedvesek voltak az emberek.
2013. dec. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Embere válogatja :) Teljesen szubjektív dolog, szerintem. Nekem pont ez a fene nagy modernség, az éplületek közti nagy távolságok, az üvegpaloták, stb. nem tetszik :)
2013. dec. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!