Kezdőoldal » Utazás » Európa » Igaz, hogy az Unióban csak 2...

Igaz, hogy az Unióban csak 2 folyamatosan ledolgozott év után lehet letelepedési engedély?

Figyelt kérdés

Ha úgy mész ki, hogy suli után, és nem dolgoztál még a saját országodban, kitolocolnak.

Tanulni mennèk


2014. jan. 4. 00:28
 1/6 anonim ***** válasza:

He???? Ezt honnan szedted??? Nem te vagy itt az első aki ilyet állít, honnan a fenéből veszitek ezt???

Ilyen nincs, hogy suli után dolgozni kelljen otthon, kivéve persze, hogy ha hallgatói szerződésed van, mert akkor vagy dolgozol otthon,vagy visszafizeted a pénzt. De a másik EU-s ország konkrétan tojik rá, miért utasítanának vissza???


Én fogtam a gyerekeket, kibéreltünk itt egy lakást, bejelentkeztem a szerződéssel a lakásba, ezzel beírattam a gyerekeket a körzeti suliba, én meg igényeltem a NIE számot, oszt csókolom.

2014. jan. 4. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez kb olyan lehet, mint ahogy évekig terjedt az is, hogy friss jogsival 2 évig nem vezethetsz egyedül, csak ha ül melletted olyan akinek 2 évnél idősebb a jogsija.

Ezt is mindenki tudta, csak valòjában ilyen szabály nincsen....

2014. jan. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ilyen jogsi szabályról nem is hallottam csak olyanról, hogy nem vontathat. De az igaz is. Nem azzal kevered előző?
2014. jan. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3: persze hogy nem volt ilyen szabaly csak a vontatasra vonatkozott,de epp ez az, hogy sokan tulkombinaltak.

Szerintem a kerdezo altal emlitett remhir is onnan indulhatott, hogy akinek allami tamogatott osztondija van, annak otthon kell melozni vagy visszafizeti, ebbol meg azt csavartak ki, hogy mindenkinek le kell dolgozni otthon x evet kikoltozes elott.

2014. jan. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ja értem :-)

Mondjuk ez a szerződés is 20 évről szól amiben a képzési idő kétszeresét kell dolgozni. Tehát ki lehet menni nyugodtan. Aztán kinti fizetésből lazán kifizetni vagy pár év után hazajonni.

2014. jan. 5. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Nem azzal kevered előző?"


Nem nem kevertem én semmit. Épp azért említettem, hogy arról is mindenki tudott, sőt minden 5. embernek a rendkívül hozzáértő haverja mondta, mégsem volt soha ilyen szabály...

2014. jan. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!