Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen úti célt ajánlanátok...

Milyen úti célt ajánlanátok Görögországban?

Figyelt kérdés
Idén szóba került egy Görögországi nyaralás(Eddig mindig Horvátország volt)Görögországban még sosem voltunk,elérhető áru apartmant keresnék,lehetőleg közelebbi részen,az elvárásom semmi extra tenger,kék fehér házak,nyugi..Az ötleteket megköszönöm!
2014. jan. 17. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Magyar turisták körében Nei Pori és Paralia nagyon népszerű. Én Nei poriban voltam, abszolút nem drága, és pont annyit tud, hogy van tenger, homokos tengerpart, néhány beülős hely, ennyi. A boltosok meg mindenki beszél pár szót magyarul, ami szerintem vicces :D
2014. jan. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
olymics beach ez paraliatoól pár km-re van rengeteg hotellel és apartmannal
2014. jan. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,Paraliáról már hallottam,a többinek utánanézek!
2014. jan. 21. 20:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi idén úgy megyünk, hogy Athén 4 nap, de ebből egy nap Cape Saunio, utána 6 nap Aegina szigetén. Ez a magyarok körében még nem túl népszerű sziget.
2014. febr. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!