Kezdőoldal » Utazás » Európa » Pozitív illetve negatív...

Pozitív illetve negatív tapasztalatok Angliáról és az angolokról?

Figyelt kérdés

Milyen pozitív illetve negatív tapasztalatok van Angliáról és az angol emberekről?


Ha ott éltetek kint Angliában akkor melyik városban laktatok?



2014. jan. 19. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Én nem élek ott, viszont olvastam már pár beszámolót.

Ami negatív, hogy külön van meleg és hideg vizes csap -.-

A másik pedig, hogy kifelé nyílnak az ablakok.

Meg úgy tudom, nem lehet inni a csapból.

Viszont azt olvastam az emberek nagyon nyíltak, olyannyira, hogy könnyen előfordulhat, hogy leszólít egy vadidegen, aki csak beszélgetni akar egy kicsit (ez gondolom valaki olyan írhatta, aki Londonban él).

2014. jan. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Lenne még ide egy kérdésem:

Sok angol filmben láttam olyat,hogy az emberek a szennyes ruháikat elviszik kimosni egy olyan helyre ahol van egy csomó mosógép.

Közben ameddig a gépben van a cucc,addig ők olvasnak ,stb...

Mi ennek a helységnek a neve angolul?

Más országokban is vannak ilyenek?

2014. jan. 19. 19:04
 3/6 anonim ***** válasza:

Londonban elek. Kezdjuk azzal hogy a csapviz egesz Nyugat EU-ban ihato, termeszetesen itt is.

Az epitkezesuk tul a vizcsapon is botranyosan gyenge, az epuletek nincsenek szigetelve, a dupla uveges muanyag ablak sem elterjedt, valamint iszonyat draga a berlet es az ingatlan. Az ido esos, gondolom ezzel nem mondok ujat, nyaron par het igazi nyar van, viszont a tel enyhe, ritkan van ho.

Az angolok sokfelek, London lakossaganak tobb mint fele bevandorlo, rengeteg az afrikai, azsiai. Europabol inkabb a kelet europai es a valsag sulytotta deli allamokbol, Spanyol, Olasz vannak sokan.

2014. jan. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Laundry-azaz mosoda. Hollandiaban is van pl.
2014. jan. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az angol nyelvvel hogyan boldogultok?

Értitek sokszor hogy mit mondanak nektek?

Igaz hogy Londonon belül is vannak külön nyelvjárások?

2014. jan. 19. 19:21
 6/6 anonim ***** válasza:

2.5 ev alatt mar nincs gond a nyelvvel, mikor kijottunk kozepfoku nyelvvizsgam volt es bizony gyakran csak neztem mint a vett malac hogy ki mit mond. Otthon amit tanitanak angolt annak a kiejtese koszono viszonyban sincs az igazi beszelt angollal.

Londonon belul max kulonbozo nepcsoportok beszelmek mashogy a kiejtes miatt, az afrikaiaknak is es pl az azsiaiaknak is van egy kulon akcentusuk amit neha nehez erteni.

2014. jan. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!