Kezdőoldal » Utazás » Európa » Londonban hogy keressek gyári...

Londonban hogy keressek gyári melót?

Figyelt kérdés

Diákmunkásként megtapasztaltam milyen szupermarketben dolgozni, milyen gyárban, illetve dolgoztam kávézóban is. Azt tapasztaltam, hogy legjobban a gyári jött be. Dobozhajtogatás, készletrakás, összeszerelés. Bár unalmas melók, de én jobban szeretek magamban lenni, mint mondjuk egy kávézóban vagy étteremben emberek közt.

Néztem pár apróhirdetést, de nem találtam ilyen jellegű munkát. Esetleg más oldalakon hirdetnek vagy én használok rossz szót kereséshez.

Amit én szeretnék az a betanított könnyű fizikai munka, de amiket találok, azoknál gépekkel kell bánni.



2014. jan. 23. 01:09
 1/8 anonim válasza:
Hát én is ezt szeretem. És kíváncsian várom a válaszokat
2014. jan. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bemész a helyi jobcentre-be, és elmondod, hogy ilyen munka érdekelne.
2014. jan. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ismerősöm nemrég ment ki, igaz o pincérnek, de ő azt mondta, hogy a jobcentre-ek már online végzik a munkát, tehát ugyan az a helyzet mintha szimpla apróhirdetések közt nézegetnék, hogy nekem kell beírni mit keresek.
2014. jan. 25. 23:59
 4/8 A kérdező kommentje:

Azt látom, hogy amiket találok, azok közt ilyenek vannak:

építőipari segédmunkás, gyár esetén vagy vezetőpozícióba keresnek vagy pedig gépekkel kellene bánni vagy ami még talán megközelítette, hogy rakodást kellene csinálni, de odaírják, hogy erős fizikumú férfiakat keresnek, nos én meg nő vagyok. Ezért gondoltam, hogy lehet nem megfelelő szóra keresek rá vagy nem megfelelő oldalakon.

2014. jan. 26. 00:16
 5/8 anonim ***** válasza:

És mi lenne ha esetleg elkezdenél angolt tanulni?

És akkor tudni fogod azt a munkakört....

2014. jan. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Londonban gyári meló??? Ezt a kérdést mikor írták ki? 1930 körül? :-)))
2014. jan. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Utolsó két válaszoló marha okos...

3. válaszolónak: képzeld tanulom a nyelvet, csak magamtól és így úgy tanulom meg, ha megkérdezem. Egyébként sem holnap akartam kijönni, de érdemesnek tartom ha már jóval előtte csak felmérés céljából keresgélek.

4. válaszoló: most csak remélni tudom, hogy 12 éven aluli vagy, nem pedig apuci elkényeztetett kislánya aki abban az álomvilágban él, hogy a körülötte lévő dolgokat csak és kizárólag gépek rakták össze és csomagolták be neki.

2014. jan. 29. 19:21
 8/8 anonim válasza:

odakinn gyári melóval annyit lehet keresni, mint itthon valami nagymenő munkakörben, persze nyilván változó...

Nem tudom az előző válaszoló mire célzott, de nyilván a kérdezőnek van igaza :)

2014. febr. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!