Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mit gondoltok errol az oldalro...

Mit gondoltok errol az oldalrol, nem atveres?

Figyelt kérdés

[link]

Igazabol nem gondolom, hogy kamu lenne, csak nem talaltam rola velemenyt, en pedig messze vagyok Tolnatol, vagyis csak eloreutalassal tudok jegyet venni a kivalasztott utazasra. Mit gondoltok, merjem vallalni? (kicsit paranoias vagyok a netes utalasokkal kapcsolatban)

Egyebkent irtam nekik, es meg aznap normalis valaszt kaptam a kerdeseimre.


2014. jan. 31. 19:02
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Igyekszem higgadt választ adni.

2014-et írunk.

Minden utazási iroda átverés.

Csak azok fordulnak utazási irodához, akik félanalfabéták.

2014. jan. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%

Ez egy NORMÁLIS utazási iroda!

Olcsóbban úgy sem tudod kihozni, az iroda meg leveszi az összes gondot a válladról!!

2014. jan. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kedves elso: szerinted egyedul hogy jutnek el olcsobban Auschwitzba 16 E alatt? Mert szerintem sehogy. Ha vannak otleteid, hallgatom! (a vonat csak ugy megy, hogy ott kene aludnom 1 ejszakat, raadasul dragabb, es hosszabb, mint a busz. a busz indulasa szinten nem megfelelo, ott kene aludnom, amivel megint dragabban jovok ki. kocsi nincs. gyalog nem vallalom.)
2014. jan. 31. 19:48
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Elég morbid dolgot kérsz.

Például varsó repülőjegy 3000 forint per irány, onnan Krakkó Polskibusszal 10 PLN.

De pár ezer forinttal drágábban közvetlen Krakkóba repülhetsz Brüsszelen át, vagy Stockholmon át. Mindkét helyre 4000 Ft a jegy, ahonnan 84 PLN a krakkói jegy.

Remélem normális válasz volt.

2014. jan. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kerlek mutasd mar meg nekem azt a repjegyet, mert a legolcsobb is 7-nel kezdodik. (csak oda)
2014. jan. 31. 20:20
 6/8 anonim ***** válasza:
29%

Nem fogsz csicskáztatni.

Igazad van, az iroda mindent megszervez az átlag embernek, még csak gondolkodnia sem kell.

Jó utat neked.

2014. jan. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen, jo is lesz! :)
2014. jan. 31. 21:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem korrekt iroda, bár nem ismerem. Így első látásra semmi gond vele. Ráadásul érdemesebb irodához fordulni, elvégre ők napi szinten képben vannak mindennel. llusz tudnak esetleg kedvezményeket is ajánlani.
2014. márc. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!