Kezdőoldal » Utazás » Európa » London-Párizs-Németország-Buda...

London-Párizs-Németország-Budapest bringával? Szerintetek mennyi idő letekerni? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

#kerékpár #utazás London Párizs Németország Budapest Európa európán keresztül
2014. febr. 6. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyit tekeregsz. Google térkép, útvonaltervező, máris kiderül, hogy 3-4 km is lehet. Na és mennyit kívánsz naponta? Csak haladsz, vagy nézelődöl is? Egy hónapnál rövidebbre nem érdemes, de ha akarod lehet akár hat hónap is. Unatkozni nem fogsz, csak győzzed pénzzel.
2014. febr. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
3-4 ezer!!!
2014. febr. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

mi 3-4 ezer?

napi 150 km mennék kb, szerintem annyit tudok tekerni ha belejövök. Nézelődnék is igen. 3-4 hét alatt meglenne kényelmesen?

2014. febr. 6. 18:19
 4/6 A kérdező kommentje:
hogy 3-4 ezer kilométer, oké.
2014. febr. 6. 18:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs kitérő, 2200 km. 15*150=2250 km. A tekerős napokon nem láthatsz semmit, mert részben fáradt leszel, részben kell az idő a beszerzésekre. Tehát 5 nap a nézelődés. Nekem nagyon nem érné meg. De hát ízlések és pofonok...
2014. febr. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a napi 150 et nem tudod fogni. Max ha edzett vagy, pontosan megtervezett utconalad van, nem jon kozbe semmi technikai hiba vagy idojaras. De en a napi 100 at is soknak tartom.
2014. febr. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!