Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ki szeretnék menni angliaba...

Ki szeretnék menni angliaba dolgozni tudnatok mondani egy megbizható munkaközvetitot vagy magánszemélyt aki ebben tudna segíteni?

Figyelt kérdés

2014. febr. 7. 16:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Magyar munkaközvetítőhöz ne menjél mert egyik sem megbízható. Angliában vannak munkaközvetítő irodák, köztük vannak megbízhatóak.
2014. febr. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nem ajánlom

Átvernek

2014. febr. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Ha van penzed a kezdeesre,es jo az angolod,akkor keress ra a neten kiado lakasokra,ez a legfontosabb,vagyis inkabb kiado szobakra,mert itt magadba nem nagyon tudsz egy egesz házat berelni.itt talalsz egy parat gumtree.co.uk.

aztan,ha mar itt vagy talalsz munkat egy heten belül,elmegy egy minkaközvetitöi irodaba,minden varosban van egy csomo,ott kitöltesz par nyomtatvanyt,es ra 1-2napra hivnak.fiu vagy,vagy lany?

2014. febr. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

én pl. otthoni munkaközvetítő által jöttem ki. és nem, nem vertek át, nem kellett fizetnem, semmi. munkára és szállásra jöttem. csak már tudtommal nem léteznek, Christopher Martin recruitment volt a nevük.


Angol munkaközvetítő meg annyit fog csinálni, hogy felírja az adatokat, aztán járhatsz a nyakukra, hogy van-e munka.

de ahhoz itt kell lakni, szóval kell hozzá angol lakcím, NI és bankkártya.

2014. febr. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
NI nem fontos,az raer utana is,en angol közvetitötöl kezdtem,es nem kellett a nyakukra jarnom,ahogy bementem,ra 2napra hivtak,es biztos munkahelyem volt minden hétre.vagyis most is ott dolgozok,csak mar nem ö rajtuk keresztül :)
2014. febr. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
en 20 eves fiu vagyok angol alapfok megvan 1 honap mulva szeretnek kimenni addig meg angol tanarhoz jarok tanulni .tudnatok adni egy angliai lehetoleg londoni munkakozvetitot ha akkor hazai nem eri meg?
2014. febr. 7. 19:55
 7/15 A kérdező kommentje:
ja es a szallast a.londoni magyarok oldalon neztem ott eleg olcsokat talaltam
2014. febr. 7. 19:56
 8/15 anonim ***** válasza:

A magyar közvetítőket kerüld messzire.

Olvasgasd ezt az oldalt is, érdemes:

[link]


Kell egy kezdőtőke, mert pénz nélkül nem szabad elindulni.

Kimész és helyben keresel állást. Viszont egy alapfokú nyelvtudás még egy kicsit kevés. Nem tudsz pár hónappal később menni?

2014. febr. 8. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

a londonimagyarokkal vigyázz szállás ügyben. Lehet olcsó, de néha olyan szobákat adnak ahová épeszű ember nem költözik.

Egy kedves ismerősöm is tőlük foglalt le szobát, majd késő este engem hívott sírva (én kint élek, de nem Londonban), hogy segítsek neki, mert iszonyú milyen helyen van. Elmentem, és ledöbbentem már a környéktől. Azt,hogy a lakásban hemzsegtek a csótányok inkább meg sem említem. Durva volt. Nagy nehezen visszaadták pár embernek a kauciót, és a azok inkább mentek kerestek maguknak szobát.


Én azt tanácsolom neked, hogy szobát keres magad, ami nem nagy ördöngösség. Érj ki Londonba úgy, hogy még reggel legyen (ha reggel 6 órási géppel jössz akkor reggel 10-kor már London belvárosában sétálhatsz.) Ha ott vagy akkor keres fel lakásügynökségeket (sok van, szinte egymás mellett) és ott válogathatsz normális szobákból hasonló árakért mint amennyit a londonimagyarok ajánl.

De a nyelvet tanuld, mert alapfokú angol tudással ma már Londonban csak segítséggel kapsz melót.

2014. febr. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de egy hónap múlva akarsz külföldre menni, munkát keresni, lakni, élni...és mindössze 1 hónappal előtte kezded el szervezni...biztosan jól szervezett lesz az egész. Nem a szomszéd városba költözöl, hanem egy teljesen idegen helyre, messzire.

Ez nem csak úgy megy, hogy kipattan az agyamból és megvalósítom holnap. Át kell gondolni minden részletet. A kapkodásnak nem lesz semmi jó vége. Először ki kell találni, hova akarsz menni, szállást kell intézned, pénzt kell váltanod, át kell gondolnod, mit viszel ki, előre be kell osztanod a pénzt, érdeklődnöd, mennyi munkalehetőségek vannak az adott városban, stb.

2-3 hónapba beletelik, mire letisztul benned minden, s el tudod tényleg dönteni, hogy az adott információk tudatában tényleg bele akarsz e vágni.

A hazaútra is kell gondolni, meg kell szervezni a menekülő tervet is.

Én azt mondom, 2-3 hónapig kutakodj, olvasgass történeteket, kérdezősködj, már annyi magyar van kinn, biztos van ismerősöd kinn-család, barát, ismerős, valaki az utcátokból, tőle szerezz információkat.

(Én speciel 2 évig terveztem a kiutat-még főiskola alatt döntöttük el párommal, hogy Angliába költözünk. A jó szervezésnek, a szerencsének, a kitartásnak köszönhetően immár teljes mértékben letelepedtünk, házat vettünk. 7. éve vagyunk kinn)

Félvállról nem lehet venni egy ekkora lépést.

2014. febr. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!