Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyibe kerül egy jegy a...

Mennyibe kerül egy jegy a transz-szibériai vasútra?

Figyelt kérdés
2. osztályon (Kupe), és 3-ad osztályon(plackart) Moszkvától Vlagyivosztokig, a Rossija-n? Van Magyarországon olyan utazási iroda, vagy ügynökség, akiknél lehet jegyet venni(jelentősebb felár nélkül), vagy csak Moszkvában tudok jegyet venni?
2009. dec. 9. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Magyarországon nem érdemes jegyet venni, mert csillagászati összegekbe kerül. Érdekes módon még Szlovákiában is olcsóbb, esetleg vedd meg ott, de Moszkvában kétségtelenül ennek töredékéért megkapod.
2009. dec. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, mennyi az az annyi Moszkvában? És szlovákiában? Ha nem tudod pontosan, jó nagyjából is.
2009. dec. 11. 12:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát, ezt itt neked senki nem fogja megmondani. Egyébként platzkart-tal kell menni. Tudod, mi az? (Ha Ukrajnában utaztál már vele, akkor igen). Az Andrássy úton levő Orosz Kulturális Intézetben elvileg intéznek ilyesmit, de szerintem aranyárban, Amikor én érdeklődtem, évekkel ezelőtt, kb. 40e ft-ot mondtak, ha jól emlékszem.
2009. dec. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom, Ukrajnában utaztam plackarton, és kupéban is.
2009. dec. 15. 00:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!