Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyibe kerül a jegy Budapest...

Mennyibe kerül a jegy Budapest- Moszkva és utána a transz szibériai járat teljes hosszára?

Figyelt kérdés
2010. szept. 30. 11:23
 1/9 A kérdező kommentje:
vonattal természetesen!
2010. szept. 30. 11:55
 2/9 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne
2010. szept. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
google segít
2010. szept. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
barátom.. google alig segit.... orosz nyelven segit.. gondoltam ide is ki irom hátha többet tudok meg , de mind hiába... googlefejűűű
2010. szept. 30. 23:02
 5/9 A kérdező kommentje:
jaaaa.. mellesleg .... ez esetben teljesen felesleges ez az oldal , ha van google.. nem de báááár.....
2010. szept. 30. 23:03
 6/9 anonim ***** válasza:
42%

Persze hogy oroszul segit, mit hittel mi ott a hivatalos nyelv? ))

Amugy Moszkvaig a MAV odavissza neha egesz jo akciosan, talan 50 alatt megvan.

Onnantol ugye Rosszijszkie zselezniedorozsi megy, www.rzd.ru az orosz allamvasutak hivatalos oldala, illetve van meg a www.poezda.net ott is lehet jegyeket nezni.

Persze ez is oroszul lesz, meglepo modon...

Ja, es a transszibre honapokra elore lefoglaljak az utazasi irodak a jegyeket, aztan meregdragan adjak tovabb, ugyhogy nagyon idoben kell esetleg tobb reszletben foglalni, pl Moszkvatol Jekatyerinburgig, ott egy nap, aztan megveszed onnantol tovabb, stb.

Viszont ha orosztudas nelkul akarsz odamenni, akkor erosen javaslom keress egy oroszul tudo utitarsat...


Velem konkretan elofordult a piacon; hogy usankara alkudtam, az arus inditott valami 1500 rubelrol (angolul), en ranezek mondom neki hogy lehet hogy kulfoldi vagyok, de azert ne nezzen mar ekkora madarnak, mire elrohogte magat, es kozolte hogy 800 :) Vegulis 600 korulert el is vittem ))

2010. okt. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
elozo vok, az arrol nem irtam: nem olcso, es valtozik is attol fuggoen hogy placckartniy, kupe, vagy ulo hely, meg ingadozik alapbol is hogy mikor mennyi. Moszkvatol Petervrig kb 800 rubel, Moszkvatol Jekatyerinburgig kb 3000, tavolabbra aranyosan tobb, de odaig nem vonatoztam, ugyhogy azt nem tudom pontosan. Ha nem Vlagyivosztoknal akarsz vvvegezni vele, hanem Pekingben, plane Mongolian keresztul, akkor meg vizumok is kellenek ugye, es nemzetkozi jegy, amit addig amig be nem mutatod nekik az utleveledet a vvizulokkal, ki se fognak neked allitani.
2010. okt. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

barátom.. google alig segit.... orosz nyelven segit.. gondoltam ide is ki irom hátha többet tudok meg , de mind hiába... googlefejűűű


Nahát...a gogglefejű mégis tudott értelmes megoldásokat a kérdésedre amit a google-n talált meg..Mégiscsak megtalálta,hogy milyen útvonalon menne és mennyibe kerülne..

2010. okt. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Nem írtad le a kérdésedben, hogy milyen osztályon akasz utazni? Továbbá azt sem, hogy hálókocsiban, vagy fapadoson ülve? Megszakítod e az utadat Moszkvába, és foglaltatsz e szállodát, mert közvetlen Budapest-Transzibéria járat nincs. Továbbá a Transzibériai járat végállomás kiszállsz e, és ott kell e neked jurta? Ezenkívül a visszautra is meg kell vened a jegyedet, nehogy odakinnt maradj a hóban. Mert a vonat visszafordul, azt jön haza. Azért köszönjük a szerkesztőség nevében, hogy bennünket előnybe helyeztél, a Google val szemben.

2010. okt. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!