Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szerbiába Adára utazni körülbe...

Szerbiába Adára utazni körülbelül mennyibe kerül és mi a menete? Kerestem de nem találtam pontos leírást és árakat, mindenhol mást írnak.

Figyelt kérdés

2014. febr. 23. 21:44
 1/2 anonim válasza:

érdeklődj a szegedi buszpályaudvaron.

ha jól tudom kettő buszjárat is közlekedik a két település között. (a Severtrans Senta és a Tiszavolán)

tavaly előtt utaztam és akkor kb 4 euró lehetett a menetjegy. :S


ha valamilyen úton-módon átjutsz Magyarkanizsára, akkor könnyebb dolgod lesz, mert onnan több járat is közlekedik(munkanapokon és iskolaidőben, hétvégenként nagyon nehéz tömegközlekedni)


Szabadkáról is el lehet jutni(odáig közlekedik a Budapest-Kelebia vonat). Ott átszállsz autóbuszra.


Legtöbbször nincs direkt Adára autóbusz.

A legtöbb jármű Becsére vagy Újvidékre megy ZENTA ÉRINTÉSÉVEL. :)

2014. febr. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ja lemaradt, vonatra gondoltam, mert az gyorsabb és egy ismerősöm is azt használja és szerinte olcsóbb (keleti P.u.)
2014. febr. 24. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!