Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliában élek fél éve körülbe...

Angliában élek fél éve körülbelül.20éves vagyok elvesztettem az állásom, jogosúlt vagyok valamilyen támogatásra segélyre?

Figyelt kérdés
2014. jan. 10. 18:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudsz keresni egy másikat? Londonban szerintem nagyon sok munka van.
2014. jan. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Minimum 1 éves munkaviszony után lehet igényelni munkanélküli segélyt. Épp most szorították meg a támogatások, segélyek osztogatását.
2014. jan. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Van valami szakmád? Mit dolgoztál eddig kint? Vidéken vagy vagy Londonban?
2014. jan. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

nem vagy jogosult segélyre. 12 hónap folyamatos munkaviszony után csak.


Szakmád? Nyelvtudásod? Tapasztalatod?

2014. jan. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csináld azt amit mindenki, aki kimegy. Keress valamiféle felszolgálói, takarítói, mosogatói, karbantartói, árufeltöltői, gyári, vagy egyéb ilyen melót. Szakmában külföldön elég nehéz elhelyezkedni, ha nincs sok tapasztalatod és erős nyelvtudásod. De ezt szerintem már te is tudod.
2014. jan. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Na pontosan elég szomorú ha valaki emiatt megy ki ----> Szerintem csináld azt amit mindenki, aki kimegy. Keress valamiféle felszolgálói, takarítói, mosogatói, karbantartói, árufeltöltői, gyári, vagy egyéb ilyen melót.


Szerintem a kérdezőnek eddig sem volt valami extra melója, talán éppen hogy makog angolul

2014. jan. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hidd el hogy ugyan ezek nem extra melók, de ezekkel is 2szer, 3szor annyit keres mint te itthon.
2014. jan. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Na pontosan elég szomorú ha valaki emiatt megy ki "


Nem ez a szomorú! Hanem az, hogy Magyarországon fizetésnek merik nevezni azt az alamizsnát, amit adnak.

2014. jan. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sima pincerkent keresek 1700-2000 fontot jattal, persze ehhez jo angol es tapasztalat elvaras, nem egy sarki kocsma.
2014. jan. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!