Kezdőoldal » Utazás » Európa » Velencei árak, tapasztalatok?

Velencei árak, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Sziasztok az a helyzet, hogy holnap megyek Velencébe 1 napot ott tölteni a karnevál miatt (: Akinek esetleg vannak tapasztalatai bármilyen témában szívesen venném ha megosztaná velem. Pl. árak (mennyi egy pizza, egy fagyi), emberek, szuvenírek, mi jó és hol, mit érdemes megnézni, megkóstolni stb. (: L/16
2014. febr. 27. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Velence nem olcsó. Mi tavaly nyáron voltunk ott, és akkor 1 gombóc fagyi 1.20 euró volt. Szuvenírként én egy velencei képeslapot vettem 1 euróért.
2014. febr. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Huh, köszi(:

Wckről és áraikról tudsz valamit?

2014. febr. 27. 19:43
 3/4 anonim ***** válasza:

1,50 euró a WC. :)

Én fagyti is 1,50-ért ettem. Pizza meg van 6 euróért is meg 26-ért is. De sok beugrós kajálda van, ahol szeletet is tudsz venni, átlagban 2,50-3,50 euróért.

Szuvenírek 1 eurótól, felső határ a csillagos ég.


Én múlt hétvégén voltam, azóta szerelmes vagyok Velencébe! :)

2014. febr. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Magyar vagy olasz Velence? :))


Olasz Velence irreálisan drága, ahogy az előzőek is írják... Egyszer az életben viszont mindenképp el kell menni :)

2014. febr. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!