Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mi a véleményetek Lisszabonról...

Mi a véleményetek Lisszabonról, mint turisztikai célpont?

Figyelt kérdés

Sajnos nem jártam még ott, de az imént Street View-n nézelődtem egy picit és teljesen beleszerettem a városba. Tipikus mediterrán hangulat, gyönyörű fekvés, viszonylag sok zöld terület, és meglepően tisztának tűnik például egy olasz városhoz képest.

Milyen hely élőben? Akik jártak már ott (esetleg ott élnek/éltek), mesélnének róla nekem?:)


2014. febr. 27. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Voltam háromszor, imádom! Olyasmi, mint Barcelona, csak jobb (számomra).


Nézz a flickrön is képeket, ott inkább vannak művészibb fotók, mint simán street viewn.

2014. febr. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp érdemes elmenni ha megteheted, nagyon hangulatos város.
2014. febr. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekkent többször voltam a csaladda, de az mar több, mint 10 eve volt. Nagyon szep emlekeim vannak rola, gyönyörü hely es nagyon baratsagosak az emberek.
2014. febr. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Na az a város, ahol még apám is eltévedt. :) Azt mondta, sok volt a görbe, kanyarodó utca, és ez teljesen összezavarta a tájékozódóképességét.

De nagyon tetszett neki.

Rossz pont volt viszont, hogy a buszon kizsebelték (pedig nagyon figyelt néhány gyanús alakra), és a rendőrök sem voltak valami segítőkészek.

2014. febr. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!