Kezdőoldal » Utazás » Európa » Bristoli magyarok!?

Bristoli magyarok!?

Figyelt kérdés
Tudnátok nekem ajánlani fodrászatot, kozmetikát, varrónőt, boltot/üzletet/pékség/étterem/stb, szoláriumot, edzőtermet és bármilyen helyet nekem Bristolban, amit magyarok üzemeltetnek? Illetve esetleg olcsó helyeket, ahova megéri betérni, vásárolni, szolgáltatást igényelni? Minden tippet szivesen fogadok!

2014. márc. 2. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Miert nem kerdezed meg a Bristoli magyarok FB csoportban?
2014. márc. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%
Miért keresel ezen szolgáltatókból magyart? Miért nem jó a helyi? Ha magyarok társaságát keresném, otthon maradtam volna. Nem beszélve arról hogy a magyarok egymás között irreális áron dolgoznak. Nekem 6 fontért vágják a hajam egy helyi szalonban, a magyarok 10 font alatt nem vállalták. A magyar boltok szintén irreálisan drágák. Egyedül talán a magyar fogorvos éri meg, de akkor ha sürgős. Ha nem, akkor hazarepülök, és otthon megcsináltatom. Véleményem szerint a beilleszkedés része az is hogy nem keresed úton útfélen a magyar szolgáltatásokat! Nekem egy ismerősöm, csak magyar boltban vásárol, nagy áruházba nem jár, dupla annyit költ egy héten kajára mint én, holott én sem költök keveset.(Csak minőséget vagyok hajlandó megenni, meginni.)
2014. márc. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, de nem ez volt a kérdés :) néztem a facebookot, találtam is, de érdekelt más emberek tippjei is, amit esetleg ott nem láttam...

találtam olyan magyar kozmetikust, aki magyar árakon dolgozik :)

a kérdés másik fele, hogy olcsó helyek, ahova érdemes betérni, az pont nem magyarokra értettem, hanem bármire...a magyar kozmetikuson kivül érdekel a helyi is, bármi, ami helyi, és ajánlják a szolgáltatást, mert kipróbálták, stb....


a magyar rész nem a beilleszkedés miatt érdekel...egyszerűen kiváncsi vagyok....olyan nagy baj, hogy az ottani magyar szolgáltatásokról is tudni akarok?:)


szóval nem csak a magyar, hanem a helyi is érdekel...amiről úgy gondolják a válaszadók, hogy jó áron jó szolgáltatást/kaját/akármit lehet venni :)


köszönöm!

2014. márc. 2. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!