Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogy tudnék eljutni a legyorsa...

Hogy tudnék eljutni a legyorsabban és legolcsóbban Krakkóba?

Figyelt kérdés
Nemzetközi autóbusz nem jó, mert a hely ahol letesz túl messze van nekem a belvárostól. Akkor ottvan még a vasút, de közvetlen járat nincs. Bármilyen kreatív ötletet szívesen veszek. :)
2009. dec. 13. 19:39
 1/5 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam, Wrocławra gondoltam.
2009. dec. 13. 20:52
 2/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg repülő megy-e arra, fapados oldalaktól kezdve mindenhol... amúgy megy közvetlen vasút is, nézd meg a máv honlapját (elvira.hu --> nemzetközi utazás), illetve busztársaságokból is több megy arra (eurolines, orangeways), és nem mindegyik ugyanott áll meg. Ha a város szélén tesz ki, abból se csinálj problémát, a mai világban már simán ki lehet nyomozni, hogy tudsz tömegközlekedéssel eljutni a célpontig... Ha ezek sem jók, akkor nem tudom... stoppolj!!!
2009. dec. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Krakkóból is eljutsz Wroclawba, bár nem tudom hányszor kell átszállni. Angolul keress mindenre a google-ben, pl csak beírod, hogy poland train, vagy poland railway és kidobja a társaság oldalát, ahol megtudod nézni a menetrendeket. Ugyanígy a busszal is... Én pl ha utazok csak egy város központban levő hostel megközelíthetőségét szoktam megkeresni, ebből megtudom, hogy lehet mondjuk a buszmegállótól bejutni a városba.
2009. dec. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Dehogynincs közvetlen járat!

Vonat indul este 19:58-kor. Kényelmes EuroNight. (Metropol)

Igaz, hogy Berlinbe megy, de visz magával Krakkói kocsit is. Igaz, csak fekvő és hálókocsit látok a menetrendben, ülőkocsit nem, de kérdezd meg az információt.

2009. dec. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ja bocs, én meg még Krakkóról írtam, nem figyeltem.

Reggel 9:28-kor van egy EC Prága felé, arról át lehet szállni Párdubicében egy Wroclawba tartó vonatra.

Van 2 óra átszállásra, így a késés sem lehet zavaró.

Igaz, eléggé későn, este tíz előtt ér oda a vonat, tehát kissé lassú ez az egyátszállásos módszer.

2009. dec. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!