Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hol van Európában a téli...

Hol van Európában a téli hónapokban melegebb időjárás?

Figyelt kérdés
Tehát mondjuk min. 10 fok. Téli hónapok alatt januárt és februárt értem.
2009. dec. 15. 15:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Spanyolországban. Annak is a déli részén Andalúziában.
2009. dec. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A testvéremék Dél-Olaszországban élnek.Calabria tartomány. 5 fok alatt már hideg van náluk és be kell gyújtani szieszta kályhával.
2009. dec. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Máltán van a legmelegebb.
2009. dec. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kréta, Málta, Szicília, dél-Spanyolország.
2009. dec. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Elnézést az OFF-ért, de melyik hely szerintetek ezek közül a legszebb és/vagy legolcsóbb? Kösz, ha kapok még választ.
2009. dec. 15. 23:07
 6/8 anonim ***** válasza:
Jó kérdés, ezek elég különböző helyek, szóval attól is függ, hogy te mit szeretsz, de én úgy tudom, hogy Málta gyönyörű.
2009. dec. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyébiránt a Kanári-szigeteken van a legmelegebb... és az jó hely is:) Málta se rossz. Amúgy meg minden ami délen van :D Izrael-jordánia-egyiptom. Arról nem beszélve, hogy bár nem európa, de az egyiptomi utak a legolcsóbbak. Olaszország, Kanári jóval húzósabb.
2009. dec. 17. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

második vagyok


Ott élni, vagy nyaralni?A ruházkodás olcsó olaszban is, hacsak nem akarsz Gucci és Armani cuccokba járni. a tesómék tök jó cuccokat szoktak onnan hozni nagyon olcsón.A kaja ott is drága.A tengeri herketyűknak ott sem olcsók, hiába van közel a tenger. De a pasta (tészta), az minden mennyiségben és variációban fogy és olcsó is

2009. dec. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!